Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

System GHK a WE M4 AAC 300.


Recommended Posts

Witam serdecznie,

planuję kupić sobie replikę gazową(nie pierwszą). Na wstępie dodam, że mam na ten cel ok 6000 zł do rozdysponowania łącznie z 8-10 sztukami magazynków. Mam na oku dwa modele:

 

 

WE: http://en.ratech.com.tw/english/index.php?option=com_content&view=article&id=1294:rag-customrag-custom-work-we-55&catid=20&Itemid=139

 

GHK: http://en.ratech.com.tw/english/index.php?option=com_content&view=article&id=1317:rag-custom-work-ghk-6&catid=26&Itemid=144

 

Chciałem poradzić się bardziej doświadczonych ludzi w kwestii kupna "gazówek", który system wg Was lepszy. Zadaję sobie sprawę, że w przypadku replik gazowych nie ma czegoś takiego jak niezawodność. Jednak nie da się ukryć, że pomiędzy konstrukcją replik są spore różnicę, szczególnie w kwestii wydajności, która jest bardzo istotna. Obowiązkowo będzie w tych sprzętach NPAS najnowszej wersji.

 

Ważna informacja jest taka, że sprzęt ma być zasilany tylko i wyłącznie gazem CO2(wiem co się z tym wiążę i proszę nie podawać argumentów przeciw temu rozwiązaniu).

 

W wątku o M4 od WE widziałem całkiem sporo informacji, mimo to brakuje mi tego magicznego porównania z innym systemem.

 

Co jest dla mnie ważne?

-Otóż by było czuć całkiem dobry "odrzut",

-czy magazynki działają bez awaryjnie(chodzi mi o kwestię uciekania gazu przez zawory przy 48 godzinnym użytkowaniu),

-wydajność na jednym naboju CO2

-widząc filmiku na YT zauważyłem, że repliki napędzane w ten sposób potrafią osiągać prędkość (FPS) ok 520. Wg mnie to jest za dużo i odpowiadał by mi wynik na poziomie ok 480 FPS: czy jest to do osiągnięcia?

-każda dodatkowa informacja od osoby, która "zjadła zęby" na gaziakach się przyda.

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...