Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SAS] Black Ops Kandahar & Chest Rig


Recommended Posts

Cześć,

 

przeglądałem forum, ale niczego nie znalazłem. Bardzo prawdopodobne, że coś przegapiłem, ale drugi raz nie chce mi się przeciskać przez tematy pełne spamu.

 

Do rzeczy. UKSF nosiło w Afganistanie Kandahary bez doczepionych ładownic. W roli oporządzenia występowały wykrylonowane issue chesty w DPM oraz inne, niezidentyfikowane przeze mnie. Pytania główne brzmią, jak nazywają się, kto produkował, gdzie mogę taki znaleźć i za ile?

 

Kolejne pytanie, choć trochę mniej priorytetowe. Kandahary były używane aż do czasu pojawienia się RAV? Co z MBSS? A może jeszcze inne były w użytku?

 

Z góry dzięki,

Mickie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zdjęcia podglądowe byłyby niezwykle pomocne.

 

Co do chestów to prawdopodobnie chodzi o Arktis'a ?

Sporo ludków zaopatrywało się prywatnie w produkty Arktisa zarówno ubiór jak i oporządzenie w tym porządane przez Ciebie chesty.

 

 

( Raczej w issue nie latali, a jak już to je przerabiali odpruwając 3/4 ładownic i doszywając inne + kilka dziwnych jak np. Alice, p58 itepe., później zakopywali na kilka dni, malowali i owijali taśmą kamuflażową, a i nie zapomnij o paracordzie, karabińczykach, granatach i opatrunkach pouwieszanych tu i ówdzie ;) )

Link to post
Share on other sites

Po wielu miesiącach bezowocnych zmagań z wujkiem Google, odnalazłem to, czego szukałem! Wielkie dzięki dla Morisa, który jak zawsze służy dobrą radą.

 

Mowa o chest-rigu Blackhawk 223 pierwszej generacji (różniącej się comfort-padem (od strony klatki) od nowszej wersji).

 

 

 

 

$_57.JPG

Edited by Mickie_Black
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...