Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Złączka RIS do RIS.


Recommended Posts

Cześć, krótka piłka:

Mam coś takiego, chcę to móc zamontować pod lufą, na szynie i potrzebuję czegoś takiego, ale niespecjalnie mi się widzi bulenie takich pieniędzy na taką głupotę. Słyszałem o jakimś patencie z dwoma rączkami transportowymi od M4/M16, ale z tego co rozumiem, wymagałoby to popsucia jednej, trochę droga na około, a chyba nie proszę o tak wiele :icon_biggrin: Jakiś magik podsunie mi lepszy pomysł? Ideałem byłoby coś takiego jak na tym paskudztwie tutaj.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Proszę:

 

qXaT78N.jpg

 

7k44MFr.jpg

 

Złączka wykonana z dwóch szyn/przejściówek 11/22 mm - odkręciłęm te dwie ruchome części montażu, który dokręca się do szyny.

Do tego dwie długie śruby i nakrętki.

Na airsoftowych szynach (dokładnie jednej) był brak pewnej współpracy, ale berylowska przyjęła to bez problemu.

 

Inne rozwiązanie to wykorzystanie w sumie czterech montaży do lunety - pozbawiasz je góry, obcinasz tak, aby je wyrównać na płasko, przewiercasz otwory na wylot pośrodku jeżeli ich nie mają, skręcasz dwie takie połówki razem ze sobą i masz montaż.

Link to post
Share on other sites

Proszę:

Złączka wykonana z dwóch szyn/przejściówek 11/22 mm - odkręciłęm te dwie ruchome części montażu, który dokręca się do szyny.

Do tego dwie długie śruby i nakrętki.

Na airsoftowych szynach (dokładnie jednej) był brak pewnej współpracy, ale berylowska przyjęła to bez problemu.

 

Inne rozwiązanie to wykorzystanie w sumie czterech montaży do lunety - pozbawiasz je góry, obcinasz tak, aby je wyrównać na płasko, przewiercasz otwory na wylot pośrodku jeżeli ich nie mają, skręcasz dwie takie połówki razem ze sobą i masz montaż.

Łapię. Jakoś sobie poradzę w takim razie, dzięki za odpowiedź :icon_biggrin:

Z tego co widzę, to przejściówka tego typu?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...