Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Potrzebny silnik! (neodym zębatka typu O)


Recommended Posts

Cześć!

Piszę w bardzo poważnej i pilnej sprawie.

Otóż replika moja współpracuje tylko z zębatką którą miał na sobie stock silnik.

Zębatka wydaje się być większa niż standardowe i uwierzcie mi że regulacja oraz zmiana podkładkowania nie pozwala aby działał tam silnik na innej zębatce niż ta jedna jedna (dlatego proszę o nie drążenie tego tematu).

 

Jako że stock silnik jest niestety na zwyczajnych magnesach, chcę go zmienić więc potrzebuję nowego silnika który będzie miał wejście na zębatkę typu O.

Najchętniej ani nie Hi torque ani nie hi speed (gdyż na wzroście ROF'u mi aż tak nie zależy, ładny jest jaki jest), odpowiadał by mi silnik pokroju cymowych neodymów jednak cymowe mają zębatkę D.

Jeśli naprawdę nie znajdzie się taki silnik to prosiłbym o zasugerowanie jakiegoś Hi torque (myślałem nad SHS jednak liczę że znajdzie się jakiś silnik ww. pokroju)

 

Ma to być silnik krótki, replika posiada sp130 i zasilana jest z 11.1v

Link to post
Share on other sites

Jak już mówiłem nie rozpatrujcie proszę tego tematu. zmieniłem i sam silnik, i samą zębatkę, i regulowałem, i inne cuda z tym robiłem.

Zostały dwa wyjścia: kupować w ciemno zębatkę typu D do silnika który już mam i liczyć że jakaś podejdzie lub kupić silnik z zębatką O i zmienić na stockową.

 

Uwierzcie - próbowałem zrobić z tym silnikiem co tylko się da

Link to post
Share on other sites

Chłopaki serio, polećcie jakiś silnik z zębatą typu O, krótki o osiągach podobnych/zbliżonych do cymowego i będzie git. Naprawdę nie warto wdawać się w jałową dyskusję bo co się dało to zrobiłem.

W GB jest wszystko super więc nie mam zamiaru nic tam ruszać, wystarczy tylko ten silnik.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...