Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 4 months later...

Ja miałem na przykładzie XM26 MASS od PPS. Fajna zabawa, chociaż rzeczywiście niepraktyczna na strzelania.;) Co do wykonania, moja XM26 jest ładnie i solidnie zrobiona, bez luzów i niedoróbek. Czasem się łuska przytnie, ale wystarczy ponownie przeładować i po problemie.;)

Link to post
Share on other sites

U mnie jest to trochę kwestia wyczucia repliki. Jak przeładowuję zdecydowanym, aczkolwiek nie za mocnym ruchem, to dużo rzadziej się zacina. Nie należy też robić tego za szybko, gdyż może dojść do przekszywienia się łuski tak, że wychodzi ona przodem przez okno wyrzutowe, a tyłem blokuje się w nim, przez co blokuje również suwadło.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam czy jest ktoś w stanie podać mi wewnętrzną średnicę lufy zewnętrznej :-D Jest mi to potrzebne do dokończenia projektu łuski. Nie ukrywam że nie chcę kupować strzelby zanim nie przetestuje pomysłu na łuskę czy będzie działać tak jak zakładam, a nie chcę robić jej w ciemne żeby potem nie przerabiać.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Nabyłem niedawno.

+działa przy ujemnych temperaturach

-zacina się

+zajebista frajda podczas strzelania

-wszystko psuje mus zbierania łusek

+większy zasięg niż przy sprężynówkach

-cena. Za słabe wykonanie jak na 700zł na promocji z 1000. shellsy też za drogie.

+ciężka i wydaje się solidna

-tylko się wydaje. złapała luz na kolbie i zewnętrznie jest znalowa

+wewnętrznie jest stalowa

-ja za mocno dosuniemy pompę do przodu to shells puszcza zaworem i wypadają dwie kulki z shellsa

+nabicie shellsa starcza na 4-5 strzałów przy obecnej temperaturze (-6)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kupiłem i zwróciłem z uwagi na słabe materiały i szereg uszkodzeń.

 

Przeładowanie super, pomysł super ale materiały i wykończenie nieadekwatne do ceny. Brałem droższą wersję długą z konwersją AIPSC. Możliwe, że dostałem jakiegoś zwrota coś tak czuję bo mechanizm był już nieźle poryty w środku.

 

Replika jest też zdecydowane za lekka. Szkoda bo pomysł genialny.

Edited by Pawelt
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...