Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maskowanie dla snajpera-pomocy


Recommended Posts

Miałem trochę czasu dużo chęci dużo juty więc postanowiłem że zrobię sobie maskowanie ala ghille. Maskowanie jest na wiosne więc mam troche czasu na przeróbki. Wyszło nie najgorzej jednak mam do was kilka pytań. Po pierwsze czy dawać jeszcze jakiś kolor? np braz lub czarny? Kolory które ja użyłem to khaki i jasno zielony. Po drugie, zrobiłem też maskowanie na dragunowa i teraz nie wiem czy dawac na to siatke i jute czy nie? Jak myślicie co zrobić i jak będzie najlepiej? Dzięki za wszystkie przyszłe porady Link do zdjęć https://drive.google.com/folderview?id=0B3-wzRpw0J1KbWJPd2lSWGt5VFE&usp=sharing

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Odgrzeję kotleta dla potomnych :)

 

 

Dodaj troche brązu i czerni, żeby się to troche rozmywało, a nie było jedną wielką zieloną plamą :icon_smile:

Czerni się niedaje!!!

Za duuużo zielonego i zbyt intensywna ta zieleń.

Zieleni powinno być najmniej, przeważać powinno: khaki i oliwka, mniej naturalnego i brązu ciemnego/ jasnego.

 

A co do ocieplacza na SWD.... lepiej pomalować i dać recepturki lub gumę do wiązania naturalnego :icon_razz:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...