Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jest to taktyczna strzelanka od Serellan games, twórcy niezbyt udanego Takedown: Red Sabre. Jest w niej element dowodzenia botami, który zaimtrygował mnie w starszych Rainbow Six. Oczywiście przydałoby się więcej opcji, wychylanie się u botów. Póki co na Steam dostępna jest wersja alpha. Gra ma moim zdaniem fajny lekko futurystyczny wygląd. Chyba nie można grać innymi klasami/postaciami.

Gra jest lekko futurystyczna, ale twoją bronią jest wersja specjalna FALa, więc mam mieszane uczucia. Wolałbym mieć w takiej grze jakieś P2000, AEK 971 itd.

Cała moja wiedza pochodzi z materiałow na youtubie oraz strony producenta. Niestety jest ona płatna (7.99€), i z tego powodu raczej NIE POLECAM KUPOWANIA tej gry ( na razie). Jeśli się rozwinie, cena ma być zwiększona. Nie wiem jak jest na Steam, ale jeśli ją kupisz teraz być może nie musiałbyś dopłacać później, a gra ma potencjał.

Jeśli ktoś będzie chciał więcej informacji, niech poprosi w temacie. Jeśli ktoś posiada lub będzie posiadać, to proszę o recenzję.

Edited by NiskiSkrzat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...