Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armored Warfare


Recommended Posts

http://aw.my.com/pl

 

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23547

 

Osobiście dla mnie bardzo fajna alternatywa dla World of Tanks...

 

Lepszy silnik gry, lepsza grafika, lepsze efekty dźwiękowe, PvP i PvE.

Plutony 3 i 5 osobowe (3 na PvP i 5 na PvE). Czołgi świata, a nie wybranych państw.

Póki co za dużo tego nie ma, ale to młoda gierka, WOT na początku miał też garstkę w open beta na początku. Tutaj już pierwszy polski czołg jest na horyzoncie, czyli koncepcja PL-01.

W zapowiedzi też PT-91 Twardy. Można się spodziewać KTO Rosomak i jego pochodne oraz "Samsung Galaxy Krab".

 

Drzewka bardzo kiepskie póki co dla mnie i nie tylko. Rozgrywka i punkty hp/dmg z WOT'a wzięte.

Doświadczenie na czołg następnego poziomu idzie ogólnie od zebranego exp na danym czołgu (od początku zakupu).

Dodatkowo mamy swoją bazę, która rozbudowujemy na surowce, które zabieramy co dzień (póki co 100 jednostek na 1 dzień).

 

Dużo więcej opcji niż w historycznych czołach od Wargaming :P

Link to post
Share on other sites

Pograłem trochę i niestety muszę stwierdzić że AW to jeszcze większe gówno niż WOT.

Jedziesz sobie Leo , wyjeżdża z naprzeciwka Ciebie jakieś gówno z działkiem 20-30 mm i pakuje w Ciebie magazynek stukając po 10-20 pkt. No żesz kurr...

A nie daj bóg trafisz na BWP-1. Z tej śmiesznej niskociśnieniowej 76-ki będzie Cię punktował z 800 metrów tłukąc z taką samą siłą jak T-54 lub M-60. Z tym że z T-54 hity czasem nie wchodzą. Z BWP niestety siadają aż trzeszczy.

 

Dziś po tygodniu gry odinstalowałem tę żałość.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Zainstalowałem, wklepałem kod na Pumę, pojeździłem, odinstalowałem. Podobne mam wrażenia jak Danesz. Pociski z Pattona odbijają się od BWP, gówniana armatka z BWP przebija pochylony pancerz czołowy czołgu. Ciekaw jestem bardzo kiedy się prawnicy Wargamingu dobiorą twórcom AW do dupy, bo żeby tak totalnie zerżnąć grę to się w głowie nie mieści. Ja wiem, że engine inny, że rozbudowa bazy, ale kurde identyczna obsługa, klawiszologia, blokowanie wieży prawym przyciskiem? Przegięcie.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie gierka podoba mi się bardziej niż WOT. Ale wkurza mnie bardzo jedna kwestia. Że o wiele prościej gra się czołgiem lekki w porównaniu do ciężkiego. Starcia np. T54 vs T54 wyglądają tak, że oba czołgi zadają sobie 30, rykosztet, brak penetracji, 100, 30, 30

I podbija taki czołg lekki w to starcie, w magazynku 30 pocisków i z tych 30 wbija się 20, a każdy obrażenia między 20-25...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...