Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, jako że mój gb padł to chciałem kupić używany po tuningu do jakiś 450fps bądz jakiś nowy, w oczy rzuciło mi to co niżej w linku lecz ciekawi mnie to czy ktoś to ma/miał i jak się sprawuję. No i przede wszystkim czy warto się w to pchać czy lepiej szukać jakiejs używki (budżet +-350zł)

 

http://www.asg.warszawa.pl/asg/gearboxy-i-ich-czesci/kompletne-gearboxy/p,jg-kompletny-wzmocniony-gearbox-v2,23756.html

Link to post
Share on other sites

Wiem że łożyska to mały koszt ale przy okazji myślałem żeby coś w nim ulepszyć (nowe części do tych 300zł) a jako ze nie jestem w tym oblatany napisałem tu pytając co będzie lepszym wyborem

- Usprawnienie obecnego GB

- Kupno nowego takiego jak w linku wyzej

- Szukanie uzywki zrobionej pod 450fps

?

Edited by ConradPL
Link to post
Share on other sites

Jedynie mogę Ci podpowiedzieć tak: prędkość którą chcesz uzyskać to nie jest już taka prosta sprawa. Oprócz modyfikacji GB musisz pamiętać o dobrej szczelności Hop-upa i odpowiednim zasilaniu (dodatkowe koszty). Poza tym napisałeś, ze nie jesteś doświadczony, to weź pod uwagę, że jeśli się zdecydujesz wymieniać podzespoły to możesz nie uzyskać adekwatnego efektu do zamierzonego. A co wybrać? To muszą się wypowiedzieć bardziej doświadczenie koledzy. Z tego co wiem to szkielety Boyi nie cieszą się dobrą opinią.

Edited by Rzeznik124
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...