Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KM4 KR5 KWA "Nowość"


Recommended Posts

Hej mam pytanie związane z tą bronią http://kwausa.com/20...-07/kwa-km4-kr5

Jako że jej premiera jest w tym miesiącu to wiem że jeszcze w sklepach nie ma, ale KWA to dobra firma, przynajmniej z moich doświadczeń bo sam mam już m4 CQR MOD 1 i przez 2 lata strzelania tylko cylinder był do wymiany. Teraz zastanawiam się nad tą bronią bo myślę że bez większego ładowania w to kasy będzie mi służyć.

A teraz mam do was pytanka:

1. Nie ma tam risów od dołu a chciałbym tam dać chwyt, więc co poradzicie żeby tam dać?

2. Czy wiecie za ile coś takiego będzie w Polsce albo gdzieś u "sąsiadów"?

3. Jak do tej pory znalazłem (orientacyjnie) 1 stronkę gdzie jest cena tej repliki. Czy w przybliżeniu będzie tyle kosztować w Polsce?

http://www.airsoftou...wa-km4-kr5.html

 

PS.: Chciałbym dodać że replikę chcę typowo pod halę i czy według was nie ma lepszej na halę?

Link to post
Share on other sites

Stary, na 95% Twoich pytań są odpowiedzi w google. Keymody to takie okładziny do których się przyczepia specjalne sekcje szyn montażowych (różnej długości), które to szyny kupuje się oddzielnie. Te rowki w kształcie dziurek od klucza to punkty zaczepienia paneli z szynami. Niestety, KWA nie napisało w jakim standardzie dzierga swoje szyny, czy będą w milspecu czy nie, stąd trudno jest na ten moment wskazać które panele będą pasowały. Cena w kraju to śliski temat-pamiętaj o cle, podatku vat, marży sklepu oraz cenie waluty. Repliki KWA sprowadza do kraju ASG Shop (dość regularnie), wróżę z fusów, ale przypuszczam że włączą ten wariant do swojej oferty. Pożyjemy, zobaczymy.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...