Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka Taktyczna Janysport


Recommended Posts

Dzikki nie uwazasz ze podawanie strony janysporta mija sie ostatnio z celem// chyba ze podawałes go aby uzytkowinik mogł sobie stamtad przeczytac adres i jechac do warszawy bo ja juz innej mozliwosci ostatnio nie widze :? Tak tylko mowie : nie czekajcie na meile.... pod telefon podpiety fax.. szukajcie kontaktow osobistych z producentem.. oszczedzicie sobie nerwow;/ <moje poszukiwania pp25 i proba załatwienia go w dpm trwaja nadal;]>

Link to post
Share on other sites
]Dzikki nie uwazasz ze podawanie strony janysporta mija sie ostatnio z celem// chyba ze podawałes go aby uzytkowinik mogł sobie stamtad przeczytac adres i jechac do warszawy bo ja juz innej mozliwosci ostatnio nie widze  :? Tak tylko mowie : nie czekajcie na meile.... pod telefon podpiety fax.. szukajcie kontaktow osobistych z producentem.. oszczedzicie sobie nerwow;/  <moje poszukiwania pp25 i proba załatwienia go w dpm trwaja nadal;]>

Tak, tak. Chodziło mi o kontakt osobisty. Ja również tylko w ten sposób mogłem sprawdzić co posiadają w ofercie, która jest zdecydowanie większa niż prezentowana na stronie (ładownice, kieszenie cargo, apteczki, plecaki itp).

Link to post
Share on other sites

Kamizelki naprawdę godne polecenia. Widziałem tą modułową, system kompatybilny jest z Miwo czyli 20mm.

Osobiście nosiłem kopię kamizelki używanej przez FORMOZĘ oczywiście uszytej przez Janysta, sprzęt niczego sobie, dobre wykonanie.

Teraz używam pas JanySport też modułowy razem z szelkami, wykonanie, zapięcia również bardzo dobrej jakości.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...