Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[G36 Boyi] Jaki to cylinder?


Recommended Posts

Jeśli to g36c to lufę ma raczej 247mm. Ogólnie to ja polecam zostawić "stockową' długość, a zamiast tego dać lepszą preckę. Jeśli jednak uprzesz się na 363, a wszystko masz szczelne, to przy lufie 6.08 i cylindrze typ powinieneś mieć stosunek cylindra do lufy 1.94, także nie ma konieczności wymiany.

Link to post
Share on other sites

Jeśli to g36c to lufę ma raczej 247mm. Ogólnie to ja polecam zostawić "stockową' długość, a zamiast tego dać lepszą preckę. Jeśli jednak uprzesz się na 363, a wszystko masz szczelne, to przy lufie 6.08 i cylindrze typ powinieneś mieć stosunek cylindra do lufy 1.94, także nie ma konieczności wymiany.

 

Alanos, tez myslałem, że mam 247mm i bardzo się zdziwiłem jak zmierzyłem i wyszło że jest 280mm. Boyi niby jest kopią Aresa ale w wielu wypadkach od niej odbiega i to jest jeden z takich wyjątków. Chce dać 363 bo i tak musze szukać innej długości - okazuje się że na rynku praktycznie nie ma lufek o takiej długości i w dodatku w cenie do 150-160PLN (taki mam limit).

Ktoś może napisać, że przecież mogę wstawić 300 co będzie bardziej zbliżone. Tak, ale to i tak wymaga ode mnie przedłużenia lufy zewnętrznej. A skoro tak to przy takiej samej cenie wole wpakować 363 zamiast 300mm :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli to g36c to lufę ma raczej 247mm. Ogólnie to ja polecam zostawić "stockową' długość, a zamiast tego dać lepszą preckę. Jeśli jednak uprzesz się na 363, a wszystko masz szczelne, to przy lufie 6.08 i cylindrze typ powinieneś mieć stosunek cylindra do lufy 1.94, także nie ma konieczności wymiany.

Mógłbyś powiedziec w jaki sposób sie to oblicza ? i na jakiej zasadzie to działa (stosunki lufy do cylindra) ?

 

Plus jesli mogłbym prosić od ciebie kilku dokładniejszych zdjęci wnetrza giety Boyi na PW

Link to post
Share on other sites

Plus jesli mogłbym prosić od ciebie kilku dokładniejszych zdjęci wnetrza giety Boyi na PW

 

Po weekendzie będę rozkładał ja do czyszczenia to porobię fotki

 

Dlaczego? te 2cm powinny się schować w tłumiku płomienia (ale zmierz dokładnie). Możesz też brać 247. W tej kwocie jeśli koniecznie to brałbym stalowy madbull/stalowy pps. A jak nie to zbierać na promyka.

 

teoretycznie się zmieszczą ale będzie już mocno widoczna, czytaj jak z jakiegoś powodu dotknę ziemi tłumikiem to na bank zabrudzę lufę. Co do lufy to w planach mam właśnie madbulla.

Edited by Gawcom
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...