Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ELM170 18:1 i m140


Recommended Posts

Ja do suki e&l wcisnąłem 11.1 1200mah redoxa trójdzielny. Jednak skrzydeł ta replika dostaje dopiero przy jakimś 11.1 1600mah 40C. Ale to już byś musiał pomyśleć o ulokowaniu batki w kolbie.

 

Tak mi śmigała na sp120 bodajże.

https://www.dropbox.com/s/lq9ichhz7sm4m7w/2015-06-24%2016.13.55.mp4?dl=0

 

Nie zależało mi absolutnie na rofie, a jedynie na reakcji spustu. Jak widać jest natychmiastowa.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

A więc tak :icon_wink: nie strzelałem z 7,4 bo niestety padla tak jak i moja nimh używałem turniga 11,1 ok 1000mah ktory padł po jakichś 4 hi capach (ale batka byla pozyczona i z tego co sie dowiedziałem nie byla qw najlepszej kondycji) dalej mam mętlik bo myslalem nad kupnem jakiegos turniga 11,1 i wyciagnieciu kabli do kolby. Najgorsze jest to ze moja nowa 7,4 juz jedzie i nie wiem czy jej odrazu nie sprzedać czy możne zostawic :icon_smile:

 

 

Tak btw czy ktos wie czemu nimh naładowany do 1200mah (tak pokazala ładowarka redox alpha v2) padl po chwili od wyjecia z samochodu? strzeliłem z niego z 5 razy i zostawiłem na później bo mialem ta li po a jak później podłączyłem juz nie strzeli ani razu ;/ teraz laduje sie max 60mah i koniec ;/

Edited by DAVVlD
Link to post
Share on other sites

1000 mah i 4 hi-capy(ok 1800 kulek)? Niezły wynik, zwłaszcza przy tej spreżynie

 

Odnośnie 7.4 napisałbym " A nie mówiłem?" ale się powstrzymam.

Najlepsza opcja to lipoli 11.1 1600 mah do kolby.

 

Co do nimha. Gówno to to jest, i na obecne temperatury się nie nadaje.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Tak przestała całkowicie a i moje 4 hi capy to ok 1000 kulek :-) tak właśnie chyba zrobię bo moja 7,4 chowa się w rurę gazowa wiec jak by jej nie było a w Kolbe włożę zippy 2200mah bo znalazłem tanio na allegro coś koło 60zl :-) o ile ta bateria to nie jakiś odpad bo nie słyszałem o nikim kto w ASG używa zippy?

 

Tak przestała całkowicie a i moje 4 hi capy to ok 1000 kulek :-) tak właśnie chyba zrobię bo moja 7,4 chowa się w rurę gazowa wiec jak by jej nie było a w Kolbe włożę zippy 2200mah bo znalazłem tanio na allegro coś koło 60zl :-) o ile ta bateria to nie jakiś odpad bo nie słyszałem o nikim kto w ASG używa zippy?

Link to post
Share on other sites

Ja na przykład jadę na głównie na Zippach, bo tanie. To takie samo gówno jak Tunigy... Te drugie mają tylko upstrzoną etykietkę z dopiskiem airsoft, żeby przyciągać uwagę i sugerować lepszą zgodność z replikami - no ok, są w wersjach stick, więc może kształt za nimi czasem przemawia, ale jeśli mamy brać kostkę to nie ma co płacić za kolorową naklejkę.

Link to post
Share on other sites

witam ponownie :) Mam kilka nowych pytan ;) czy pobor pradu na baterii 7,4 jest taki sam jak z baterii 11,1 na tym samym zestawie ? bo robilem testy mojego silnika i neodyma z cymy oddawalem 30 strzalow podczas ktorych moj silnik pobieral z baterii 2200mah 7,4 okolo 30-40 mah a silnik cymy w moim karabinie pobieral 16mah ;/ przy czym po dluzszej serji moj ise lekko grzeje czy mozna to jakos wyeliminowac i czy pobor pradu mojego silnika jest ok ? dodam ze przy dluzszej serji moj ciagnie jeszcze wiecej na strzal ;/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...