Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na GF pojawił się M1903:

http://gunfire.pl/product-pol-1152209429-Replika-karabinu-M1903A3-Springfield.html

dostępny od ponad pół roku 'zagramanicom'.W US

 

A się nim zachwycali, gdyż w momencie premiery na EVIKE był za 150 dolców z wliczoną wysylką.

u nas jest za ~1300, więc mniej przyjemnie :)

Trochę martwi mnie podana na GF pojemność maga - 9 sztuk. na amerykańckich forach piszą o 25.

ogółem ludzie piszą, że jak za ichnią cenę (~150$) wykonany jest genialnie i strzela całkiem nieźle.

 

widzę, że zostały 4 sztuki. Czy ktoś z Was już posiada? Ja póki co odpuszczam, raz - przez brak magów, dwa - bardziej będzie się opłacało go ściągnąć do Polszy i zapłacić cła i vaty, jak dolec spadnie.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe, nie widziałem wcześniej tej repliki.

Ja mam customa zrobionego przez Zebu, zrobionego na bazie Bar-10 od JG. Robotę i zabawkę mogę polecić z czystym sumieniem. Na pewno nie będzie tak odpicowana jak fabryczny, ale ja jestem bardzo zadowolony. Kilku graczy oglądało i również pozytywnie się wypowiadali.

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam Bar10 ma jakieś 440fps. Generalnie jak na nasze warunki całkiem sporo, zasięg jaki udało mi się zmierzyć to było nawet 70m. Kulka leciała sporo dalej, ale już gdzie chciała. Dla mnie tuning zbyteczny.

Edited by wish
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Karabin mam od dłuższego czasu. Z zewnątrz wymieniłem większość części na stalowe z palnego M1903A3 (nie zmieniałem lufy i zamka z rączką, z wiadomych względów). Planuję zrobić w nim delikatny tuning (gdyż z pudełka ma 330 FPS) - tak do ~450 FPS. Następnie z chęcią go tu zaprezentuję, gdyż zewnętrznie zupełnie nie przypomina tego paściatego stocka.

Link to post
Share on other sites

Jak z luzami na fabrycznych częściach zewnętrznych?

 

Lufa jakieś 7 milimetrów w górę i dół na fabrycznym okuciu - na ostrym ma 2-3 milimetry, ale jak załatwię wytoczoną stalową lufę, to będzie gut, bo zrobi się grubszą.

 

Bączki były dosyć luźne, tak, by lekko dzwonić po założeniu pasa - na ostrych z kolei po maksymalnym skręceniu wręcz się nie ruszają, z kolei jak się je popuści, to górna nakładka zaczyna latać, więc prawdopodobnie muszę coś pod nią podłożyć, by nie biegać na całkowicie skręconych.

 

Ogółem największą bolączką stocka jest brak jakiejkolwiek części ze stali (oprócz śrubek) - nawet uszy zawieszenia to znal.

 

PS. Jakby ktoś szukał magów od tego, albo części z palnego - trochę mi jeszcze zostało, bo niektore trzeba było brać z jebaja w pakietach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...