Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Narwik 1940 - 19 III 2016 r., Karolew k. Aleksandrowa Łódzkiego (ASH)


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W związku z tym, że wykruszyły się nam 2 osoby, chciałem wystosować pewien anons.

Jeśli znajdzie się osoba lub dwie, na szlaku transportowym, Kołobrzeg/Koszalin/okolice - Łódź, to proszę koniecznie się zgłosić, zabierzemy się na jedno auto. Na chwilę obecną musielibyśmy dojechać we 2, a jak każda ludowa mądrość prawi, "na pełne auto wychodzi znacznie taniej".

 

Gruesse

/Fleischer

Link to post
Share on other sites

Panowie ja z taką inną sprawą, domyślam się, nieco problemową. Otóż mam możliwość dojechać tylko około godziny 00:40 do Łodzi i wyjechać z Łodzi o 17:15. I pytanie mam następujące, czy ktoś byłby w stanie posłużyć transportem do Łodzi i z powrotem z i do Karolewa? Tak, wiem że godziny godziny (zwłaszcza przyjazdu) bardzo problematyczne, ale niestety inaczej nie dam rady :/

Link to post
Share on other sites

Mimo na prawdę wielkich chęci (i nawet zgody siły wyższej) nie dotrę na imprezę. Kolano wysiadło na tyle poważnie że mam problem z naciskaniem sprzęgła w aucie...

Prawdopodobnie zbyt szybko się nie zobaczymy na polu walki.

Edited by ratman1809
Link to post
Share on other sites

Mimo na prawdę wielkich chęci (i nawet zgody siły wyższej) nie dotrę na imprezę. Kolano wysiadło na tyle poważnie że mam problem z naciskaniem sprzęgła w aucie...

Prawdopodobnie zbyt szybko się nie zobaczymy na polu walki.

 

Szybkiego powrotu do zdrowia - sam niedawno miałem rżnięte kolano na artroskopii, więc znam ból

Link to post
Share on other sites
Mimo na prawdę wielkich chęci (i nawet zgody siły wyższej) nie dotrę na imprezę. Kolano wysiadło na tyle poważnie że mam problem z naciskaniem sprzęgła w aucie...

Prawdopodobnie zbyt szybko się nie zobaczymy na polu walki.

 

Jakiś spisek kolanowy? Ja też od tygodnia kuśtykam ale na imprezie się pojawię. Powrotu do zdrowia.

Link to post
Share on other sites

Sami inwalidzi, same kaleki... :icon_wink: Volkssturm a nie fallszirmjegry i komando. :icon_wink: Zdrowiej Michał.

 

Cóż życie... :maniak_jezyk2:

Prawe kolano mam po wypadku, jak jechałem z kumplem na motorku, lewe od koparki, a plecy od roboty. Jak na ironię losu Podczas sześciu skoków, które zaliczyłem na kursie spadochronowym, nawet się nie podrapałem.

Link to post
Share on other sites

Z Poznania jadę dwie osoby, jeśli ktoś jest zainteresowany mamy jeszcze wolne miejsce. Wyjazd planujemy ok 6rano, powrót po kiełbasce więc pewno ok 20 godziny będziemy na miejscu.

Trasa: Gruszczyn, Swarzędz, Września i autostradą dalej.

Link to post
Share on other sites

To białe to coś w rodzaju getrów. Wydaje mi się, że najpierw zakładałeś owijkę, potem getry.

 

Miło mi poinformować, że mamy 24:18 na korzyść Aliantów. Ogłaszamy zatem casting na dowódców stron i ich zastępców. Chętni niech przyślą PW do mnie.

Link to post
Share on other sites

Witam, niestety z przykrością muszę poinformować, że nie dane będzie mi się z wami spotkać, po wizycie u lekarza przeciąga mi się L4 a co za tym idzie areszt domowy.

 

Jeszcze raz przepraszam za swą nieobecność no, ale cóż lepszy kibel w domu niż król ZUS za drzwiami.

 

Pozdrawiam i życzę udanej imprezy.

Link to post
Share on other sites

Od: Admiralicja

Do: adm. lord Cork, HMS Aurora

 

13.05.1940

 

Proszę wesprzeć wszelkimi dostępnymi siłami lądowanie w Narwiku. Osłonę z powietrza zapewnią Panu myśliwce RAF startujące z lotniska w Bardufoss. Oddziały desantowe podejdą na transportowcach, po czym należy je przeokrętować. Poprzemy każdą pańską decyzję.

 

Potwierdzić odbiór.

 

/-/ Pound, adm.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...