Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USSE - Blog o rekonstrukcji polskich sił specjalnych i airsofcie


Recommended Posts

ezQZfHW.jpg

Strona działa już od dłuższego czasu, i przy okazji nowego artykułu postanowiłem dać też tutaj info - staramy się przybliżyć reko i stylizację (głównie JWK lubliniec) nowym rekonstruktorom, ale recenzujemy sprzęt także pod kątem airsoftu :icon_smile:

 

Być może się to komuś przyda.. :icon_wink:

 

Ostatnia nasza recenzja: JPC Red River

https://www.facebook...864360883663064

 

Poradnik do stylizacji - taktyka zielona (JWK)

https://www.facebook...850497151716104

 

Poradnik do stylizacji - taktyka czarna (JWK)

https://www.facebook...841550445944108

 

Pozostałe artykuły:

 

 

Edited by Dustok
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

 

Po tym, jak pojawiła się druga kamera sportowa postanowiliśmy "na poważnie" nagrywać nasze treningi i spotkania.

Dołożyłem wszelkich starań, żeby dało się coś z tego wywnioskować mądrego i przy okazji wyglądało ciekawie.

Zapraszam do radosnego wytykania błędów technicznych.. bo nie ma takich co ich nie popełniają, a każda uwaga pomoże nam się rozwinąć :icon_biggrin:

 

PS: nie ogarniam wklejania okienka youtube tu na forum, może ktoś wyjaśnić jak ten kod zastosować?

Edited by Dustok
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

samo powstanie firmy jest w dużej mierze powiązane z polskimi wojskami specjalnymi, a najbardziej z jednostką z Lublińca.

 

Rly? To chyba znamy inną historię :teethh:

 

Takie wkładki przecież nie obsuną się z kolana, zapewniają porównywalny poziom ochrony,

 

Założymy się, że się obsuwają? :teeth:

Poziom ochrony nie jest porównywalny - wystarczy porównać sztywność i grubość plastikowych skorup np. Alt, a później zobaczyć jak gruba jest pianka.

 

Pas jest dodatkowo wyściełany grubszym, miękkim materiałem podnoszącym komfort.

I jednocześnie chłonącym ściekający pot niczym gąbka ;)

Link to post
Share on other sites

Z tym powstaniem firmy... chodziło raczej o to, w jaki sposób zdobyli swoją pozycję na rynku.

 

Z obsuwaniem to chyba szukasz dziur na siłę, jak dobrze wyregulujesz to ci z kolana na piszczel nie zjadą :icon_wink:

Co do nierównego twoim zdaniem poziomu ochrony... owszem, wiadmomo przecież, że nie są twarde jak skorupy superflexów (do idiotów przecież nie piszemy), ale nie tylko ja uważam , że wkładki airflex zapewniają zupełnie wystarczającą ochronę i amortyzację. Przez dłuższy czas używałem alta superflex, nawet jeszcze jest u nas w teamie jedna para. Patrząc na to jak mi się w nich latało mam wrażenie, że aż taka ochrona nie jest mi potrzebna.

 

Historia z gwoździem powtarzała się już kilka razy i nigdy żaden mojego kolana nie uszkodził. No ale gdybym miał zdjęcia to byłyby już załączone w artykule :icon_wink:

 

Z tym chłonięciem potu przez pas lędźwiowy... możnaby to chyba dopisać do artykułu, chociaż żaden z nas się z tym problemem jakoś boleśnie nie spotkał. Dzięki za uwagę.

Edited by Dustok
Link to post
Share on other sites

Fajnie nawet napisane. Z tym, że jako użytkownik chyba wszystkich popularniejszych combatów (no może oprócz lvl 9 od Patagonia i podobnych) to GR-W są przeciętnymi spodniami. Pod względem reko/stylizacje - jak najbardziej popieram. Pod względem użytkowym - Crye wygrywa a nad Crye jest jeszcze UF-Pro, które w ogóle niszczy.

 

Dobra robota i róbcie dalej. Szkoda, że niestety zajmujecie się JWK głównie. Brak mi G i F na "rynku" ;)

Link to post
Share on other sites

Weźcie przeczytajcie to co macie na temat Glocka 17 i wychwyćcie błędy odnośnie broni palnej.

Podpis pod pierwszym zdjęciem gniecie, a moje oczy krwawią.

 

Tak wiem, że nie jest to konstruktywna krytyka, ale popracujcie sami nad tekstami już napisanymi, aby wychwycić błędy w oparciu o nowe doświadczenia, informacje.

Link to post
Share on other sites

Poważnie zdjęcie niby "broni palnej", które jest grafiką komputerową (w pewnych fragmentach dość dobrą) jest lekką przesadą, gdzie magazynek wygląda jakby był żywcem z jakiejś gry wzięty.

 

O innych rzeczach już nie wspomnę, ale z tego co czytałem przez lata to "17" jest od patentu, a nie od ilości naboi bo idąc tym tokiem rozumowania i nazewnictwa to późniejszy G19 powinien nosić nazwę G15.

Link to post
Share on other sites

Przypadkiem przypomniałeś mi o tym, że ostatnio pojawiły się 2 glocki marui w teamie.. no to będzie recka :icon_idea:

Dobrze, że piszesz choćby z takimi uwagami, to pozwala poprawić jakość treści :)

Wracając do glocka - może zrealizujemy reckę w tym samym artykule, to się od razu wszystko poprawi...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...