Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[G&G] GC16 Warthog \ Wildhog \ Predator


Recommended Posts

  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Polecacie jakąś baterie do replik z tej serii? Lipo mojego kolegi odrzucił mosfet - migał na czerwono. Już jakiś czas rozglądam się za beterią ale nie mogę się zdecydować. Wolałbym jakąś 7.4 ale nie na wszystkich replika strzela. Macie jakieś sprawdzone pakiety które się zmieszczą i będą ok jeśli chodzi o zasilanie prądowe?

Edited by Paweł130
Link to post
Share on other sites

Spoko ale nie jestem przekonany do 11.1

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_297&products_id=12180&name=Arma_Tech_-_LiPo_-_7,4V_1100_mAh_20C_[1+1] co powiesz na to ?

Tej samej firmy i takie same wymiary tylko [1+1] - powinien się zmieścić.

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_297&products_id=12184&name=Arma_Tech_-_LiPo_-_7,4V_2200_mAh_25C_[1+1]

Albo ten więcej mAh ale nie wiem czy się zmieści

Używa ktoś takich do gc16 ?

Link to post
Share on other sites

Po pierwszej dziękuję koledze ceus za fajną reckę warthoga na yt. Noszę się zakupem tego cacka, jednak nie ma już 9' została 7'. Planowałem, żeby od razu mi wsadzono przy zakupie:

głowicę: http://gunfire.pl/product-pol-1152200864-Lozyskowana-glowica-tloka-czerwona.html?product=1152200864

dyszę: http://gunfire.pl/product-pol-1152200864-Lozyskowana-glowica-tloka-czerwona.html?product=1152200864

tłok: http://gunfire.pl/product-pol-1152195319-Tlok-z-wycieciami-14-metalowych-zebow-SHS.html?product=1152195319

 

Zastanawiam się ile będzie miało fpsów ( chciałbym około 400) i czy celność nie będzie gorsza niż w 9' ze względu na odrobinę krótszą lufę).

 

Miał ktoś swoją drogą doświadczenia za springami stockowymi? nie zbijają się?

 

Chcę używać tej maszynki na lipolu 11.1 czy warto wymienić kabelki na niskooporowe przy zakupie ?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wg specyfikacji ma to 420fps. No chyba, że sklep jest kłamczuszkiem :-)

Słabo znam się na tuningach, ale zakładam, że w tej klasie cenowej możemy oczekiwać, że bebechy powinny wytrzymać stockową sprężynę (jeśli nie, to jest gwarancja). W związku z tym po co wymieniać w niej ww. części, jeśli nie zmieniasz sprężyny na mocniejszą?

Osobiście mam podejście, że jeśli kupujemy markową replikę, która nie ma poważnych wad oraz nie planujemy jakiegoś grubszego tuningu, to lepiej zostawić jak jest dopóki jest gw.

 

@ceus - ciekawe ile Twoja recka sprzedała Warthogów? ;-) Powinieneś mieć jakiś procent z gunfire ;-)

Link to post
Share on other sites

Wg specyfikacji ma to 420fps. No chyba, że sklep jest kłamczuszkiem :-)

Słabo znam się

 

Liczyłem na odpowiedź od kogoś kto już ma lub miał replikę, a ty tu napisałeś tylko szereg spekulacji, wartości podawane w sklepie nie zawsze odpowiadją rzeczywistości, w recce ceus mówi o pękającej głowicy tłoka, dysza również jest stockowo bez uszczelnienia, więc skoro mogą to wymienić za darmo to czemu nie, chodziło mi o to cze te które podałem będą pasować. Serio, nie znasz się to się nie wypowiadaj bo absolutnie nic nie wniosłeś do tematu.

Link to post
Share on other sites

na szybko..

na 11.1 śmiga nie co szybciej robiąc wariata z tego karabinka na burscie powinno wytrzymać

Karabinek w stoku ma jakieś 410 fps, po włożeniu M110 guardera daje jakieś 400fpsów, miało być downgreade a wyszło 400.

Głowica tłoka jakaś marna bo szybko poleciała, ale może to mój egzemplarz byłą promocyjny...

Foto głowicy

 

https://drive.google...iew?usp=sharing

Edited by ceus1974
Link to post
Share on other sites

@11Miko11

Mam tę replikę. Gdybyś zamiast zadawać pytania, najpierw przeczytał wątek (póki co nie jest długi), to być sam wpadł na tę informację.

 

Wymienią za darmo, ale za części musisz zapłacić.

Tylko po co, skoro jak coś walnie, to od tego jest roczna gwarancja, więc i tak wymienią "za darmo".

Pamiętaj, że za tę gwarancję też płacisz.

Sorry, ale dla mnie tuning, który chcesz zrobić nie ma najmniejszego sensu.

Link to post
Share on other sites

Gratek w sumie ma racje, to jest krótki karabinek bardziej co cqb, nie ma co go robić na więcej niże jest sprzedawany, a do cqb to trzeba go osłabiać i tak na jakąś m100 co da jakieś 370, ale jak się chcesz w limitach łapać to m90 mam na myśli springi guardera.

Jak masz czas czekać i odsyłać to lepiej gware zachować. Ja mam gwary na karabinki gdzieś. Koszty utrzymania elektryka są dla mnie banalne. Ale jak kasę liczysz to gware zachowaj i poczekaj jak coś walnie. Co do głowicy tłoka może mój był promocyjny. Ale słyszałem że to już się zdarzało. Tak więc ten karabinek dla większości osób jest wystarczający w stocku.

PS. jak mam czas i chęci to mogę odpowiadać wiele razy, może zawsze coś nowego, nowe spostrzeżenia.

Pozdrawiam

JJ

Edited by ceus1974
Link to post
Share on other sites

Lufa zewnętrzna zawsze będzie się ruszać - pisałem już o tym komentarz, można sobie poszukać. Keymod nie powinien mieć żadnych luzów - u mnie siedział jak skała.

Co do baterii - również pisałem w komentarzu, proszę sobie poszukać. Jak ktoś się boi strzelać na auto na 11.1V z uwagi na tłok, to niech użyje ETU i sobie zaprogramuje na burst.

Efekt przy full auto na 11.1V jest o tyle piękny, że ludzie na niedzielnym spocie nie wierzyli, że replika to stock, dopóki plomby zerwanej nie pokazałem :D

Jak ktoś szuka, mam 4 magi G&G po 120 kulek na sprzedaż, podają idealnie. Jak coś pw ;)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, dotarł mój egzemplarz GC16 Warthog 7".

Póki co mogę tylko wypowiedzieć się na podstawie domowych testów:

 

+ wykonanie zewnętrzne - nie wiem co to za metal, ale wygląda bardzo dobrze, w moim egzemplarzu brak widocznych luzów,

+ praca selektora ognia, zwalniacza magazynka, dusct covera, przyrządów celowniczych bez zarzutu,

+ bardzo dobra reakcja na spust,

 

- kolba składa się, gdy zatrzask jest zwolniony,

- minimalny luz na magazynku,

- sam magazynek to badziewny, plastikowy hicap,

- dosyć mocno słychać i czuć sprężynę.

 

+/- Nie wiem skąd Gunfire wziął 420 FPS, u mnie jest równe 360. Dla mnie to nie minus, gdyż replikę planuję zrobić pod CQB. Dla tych co planują biegać po lesie może być mało. Chociaż znając G&G pewnie i tak niesie lepiej niż na chińskich 450 :icon_wink:

 

Reasumując za 960 zł (po tyle była na Black Madness) bardzo dobra opcja.

Edited by Kacik
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

dostałem właśnie warthoga 7, zamówiłem od razu wymianę springa na guarder 110, uszczelniona dysza i głowica tłoka shs. Na tym zestawie generuje koło 355 fps. Czy mi się wydaje, czy gdzieś po prostu jest bardzo nieszczelne ?

Edited by 11Miko11
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...