Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Powiem tak ja w swoim AGMie dodałem klape wyrzutu łusek z puszki po piwie (wzmocniłem doklejając jeszcze 1 płytke)

dodałem kółeczko od kluczy na kolbie na zawieszczenie

laser do celowania i mam plany na risy na (optykę, latarkę, chwyt przedni)

Miałem pomysł przełożenia dźwigni przeładowania albo tak jak w snajperkach do siebie albo obok repliki co przy odrobinie czasu chęci i sprzętu jest jak najbardziej możliwe.

Link to post
Share on other sites

A w moich ~20 AGMach czasem coś pękło po miesiącu, a czasem działało 4 lata u 6 różnych właścicieli. Nie uważałem nigdy jednak, by próba ~20 sztuk była na tyle reprezentatywna, by odnosić ją do jakości wszystkich shotów z AGMa. Dziwi mnie, że ktoś inny nie ma skrupułów, by robić to mając na porównanie DWIE sztuki. :P

Link to post
Share on other sites

A w moich ~20 AGMach czasem coś pękło po miesiącu, a czasem działało 4 lata u 6 różnych właścicieli. Nie uważałem nigdy jednak, by próba ~20 sztuk była na tyle reprezentatywna, by odnosić ją do jakości wszystkich shotów z AGMa. Dziwi mnie, że ktoś inny nie ma skrupułów, by robić to mając na porównanie DWIE sztuki. :icon_razz:

 

Nie bez powodu podałem miesiąc - w tym fragmencie jest zaszyfrowane: "Być może jakaś wadliwa seria". Podtrzymałem Twoją opinię że nie warto inwestować we wnętrze AGMa bo jest to

głupi pomysł

chociażby ze względu na losową wytrzymałość części wewnętrznych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...