Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BlackSword.pl


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Witam, kupowałem w BlackSword kilka razy, za każdym razem jakiś problem .... a to się nie zaksięgowała wpłata, a to "kolega" pomylił, a to coś tam.... i tak np. 18 czerwca zakupiłem snajperkę i od razu zapłaciłem przelewem (tak mam w zwyczaju, że płacę od razu) wiedziałem, że wpłata zaksięguje sie dopiero 20 czerwca i taką informacje dostałem z mojego banku.... czekam i czekam aż 23 czerwca dzwonię... oczywiście za 5 razem się dodzwoniłem.... "kolega" przeoczył i nie zaksięgował wpłaty przez co przesyłke dostane dopierooooooo 28 może 29 czerwca. Dla mnie to żenujące, żeby czekać na przesyłkę 10dni.

Kupuje dużo w SpecShop'ie i GunFire i nigdy nie miałem problemu. Tu "księżniczki" pakuja przesyłkę dopiero jak sie wqrwisz i zadzwonisz co się dzieje z Twoim "towarem".

Osobiście nie polecam, jest dużo sprzedawców na allegro, jest GunFire i SpecShop... a zapomniałbym o TaiwanGun.... są chyba najlepsi. Z tych sklepów czas oczekiwania na paczkę to 24 do 48h

 

podepnę się do tematu. Sklep tragedia, zamówiony towar 2 tygodnie temu, opłacony natychmiast i po kilku dniach informacja, że towaru brak na stanie i czekają na dostawę. Więc napisałem, że proszę o zwrot zapłaconych pieniążków skoro towaru nie mają i nie wiedzą kiedy będzie. Po kilku dniach odpowiedź, że to pomyłka systemu bo towar już wysyłają, to było ponad tydzień temu. Od tamtej pory brak kontaktu telefonicznego i mejlowego. Może 100zł to nie majątek ale szujom nie podaruje, zgłaszam prawę na milicję o wyłudzeniu hajsu, jak ktoś ma podobne problemy z nimi to proszę o kontakt.

 

Też miałem taki problem

Kupiłem pokrowiec na replike , 2 sztuki i okazało sie po 7 dniach (bo ja zadzwoniłem) że nie maja już tych pokrowców.... w sumie na pieniążki czekałem ponad 14 dni, a razem cała "operacja" zablokowania swoich pieniędzy trwała miesiąc (250zł)

 

Sklep działa i ma się dobrze. Strony nie aktualizują to fakt. Dziś do nich dzwoniłem. Obsługa miła choć słychac było, że lekko zakłopotana zawirowaniem tego co jest na stanach a co pokazuje strona. W każdym razie funkcjonują. Co do zapytań mailowych to szczerze mi powiedzieli, że dostają tyle maili ze czasem skrzynka nie wyrabia, zapycha się a w efekcie mail do nich nie dociera.

Najlepiej zadzwonić i zapytac co jest a czego nie ma. Szybciej i wygodniej.

 

Jak się dodzwonisz

 

Handel w sieci polega na tym, żeby wszystko było aktualne... bo to jedyny sposób na kontakt z klientem....

 

Co by było jakbyś poszedł do mięsnego a pani miałaby pochowany towar??? Ty bys nie kupił (bo nie widzisz) a pani by nie zarobiła "piniendzy" bo towaru nie wyeksponowała.... do dupy taki handel...

 

Witam Was jeszcze raz...

musiałem to napisać!!!!

Sprawdzam dzisiaj (ze względu na problemy z przesyłką i długim czasem oczekiwania) replikę którą kupiłem 18 czerwca i do dziś jej nie mam :icon_smile: godzine temu dzwoniłem do BS i cena tej repliki była 373,04zł a teraz coś mnie natknęło i sprawdzam jeszcze raz i cena jest już 573,91!!!!

To są normalnie jakieś jaja :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

@up Po kiego grzyba składałeś tam kilka zamówień, skoro jak twierdzisz przy każdym był jakiś problem?

 

PS dlatego trza kupować w SPRAWDZONYCH sklepach, a nie szukać jakich podejrzanych stron gdzie wszystko jest 2x taniej ( przykład: Airsoftxtreme.pl )

 

Link to post
Share on other sites

Masz słuszność... dlaczego, bo jak jest sklep i cena mi odpowiada to kupuję, ale już u nich nie będę.

 

Teraz dokończę opis wydarzeń, bo replika w końcu dotarła....

 

Za replikę MB4406 zapłaciłem 373zł i dlatego kupiłem bo cenę mieli dobrą. To wersja bez lunety i dwójnogu. Taką chciałem bo nie potrzebna mi luneta ze stocka, ani dwójnóg.

 

Cenę repliki zmienili o 200zł już po moim zakupie....

Dostałem replikę która nie ma 430FPS tak jak było w opisie w trakcie zakupu.

Replika ledwo generuje 380FPS... oczywiście pomiaru dokonałem na kulkach 20

Nie wiem o co tu chodzi... czy ze względu że kupiłem w niższej cenie a nie mieli aktualnej to wysłali mi jakiś szmelc co strzela 380 FPS? czy ...

Nie będę się zastanawiał, stać mnie na to żeby zrobić tuning tej replice na 550, już nawet zakupiłem zestaw, a ich sklep będę omijał szerokim łukiem.

Gdzie tylko będę mógł napisać opinie na ich temat i oczywiście jeżeli będzie mi się chciało klikać to to zrobię.

 

Niech sobie darują tłumaczenie, że jest u nich tyle zamówień, że nie dają rady...... to nie róbcie sklepu a nie nabijacie ludzi w .......Nie masz czasu, nie handluj... proste.

 

Robię w usługach dla ludzi już 30 lat, w handlu tez trochę... mam 48 lat i nie dam się robić w chu... łebkom z pseudo sklepu

Edited by Rambo Częstochowa
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To i ja się podzielę.

W sobotę w godz wieczorowych zakupiłem przez allegro zestaw części do gearboxa po połowicznej cenie, bo to była ostatnia sztuka. Przelew od razu po zakupie również przez serwis aukcyjny, potwierdzenia itd przyszły.

Niedziela godz 23 z hakiem, dostaję maila ze sklepu że zakup został wstrzymany.

W poniedziałek przed południem wykonałem telefon, nieodebrany ale oddzwonili w ciągu 30 min. Dostałem info, że to zgrzyt na drodze allegro - system zakupowy sklepu i wysyłka wyjdzie do mnie tego samego dnia.

Wtorek, przed 12:00 - kurier inpost, przesyłka u mnie, działa, bez żalu, jest ok.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak...

Zamówienie zrobione w zeszłym tygodniu, dostałem info że lufa promyka, którą zamwiam ma defekt i zamiast mi ją wysyłać bez sprawdzenia odesłali ją do dystrybutora aby wymienili ją na nową. Fajny kontakt, za cały powstały problem dostałem mały rabat na pozostały sprzęt więc zaoszczędziłem jakieś 30-40 zł na kulasy :P

 

Komunikacja fakt cały czas na FB ale kontakt jak nigdy z żadnych sklepem (jedynie zbrojownia dorównywała w przypadku z problemem z zakupioną repliką), wszystko pięknie i fajnie umówione więc naprawdę nie ma problemu na nażekanie. Zmiany w zamówieniu robiliśmy od ręki żeby wszystko było z mojej strony tak samo fajnie załatwione jak z ich :)

 

Z czystym sumieniem mogę wszystkim pod względem samej obsługi polecić sklep... Super podejście do klienta. Zamówienie się przeciągło ale wszystko w wyznaczonych terminach i omówionych.

 

Widać że zależy im na kliencie.

 

Co do wypowiedzi Rambo, sądzę że to było z okresu jak mieli zatrudnionych jakiś "pracowników" byle jakich, którzy niszczą renomę sklepu a którzy już nie pracują (z tego co wiem) tam... Więc to pewnie jakiś okresowy problem już rozwiązany... :)

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Dyskusję ukryłem, gdyż była jałowa. Następnym razem radzę wysilić się choć w minimalnym stopniu i opisać, dlaczego się czegoś nie poleca. Ludzie oczekują konkretów, a tu ich nie było. Dodatkowo kolega zapytany nie potrafi przelać myśli na "papier", co jedynie przejawia że problem albo wyolbrzymiony, albo nieistniejący.

 

Nie można oskarżać kogokolwiek o cokolwiek bez podawania konkretów inaczej są to zwykłe pomówienia.

Link to post
Share on other sites

Ty lewak jkis jestes czy nie czytasz ze zrozumieniem ? Jak masz problem to cofnij sie do gimnazjum i naucz sie czytac ze zrozumieniem tekstu mam na stole dowody czarne na białym a ty mi o jakiejś magicznej kuli piszesz, stary ogarnij się. koniec tematu masz wątpliwości to mozemy sie sporkac w black sword tylko nie bedzie to przyjemma eozmowa gdyz chcę odzyskac kasę (100zl) za usługę ktora nie została wykonana. Koniec tematu

Link to post
Share on other sites

Niezbyt profesjonalnie wyglądają te ich aukcje na allegro...nigdy nie podają w opisie nic o replice, jedynie kilka zdań o palnym odpowiedniku. Z czego dokładnie jest wykonana nie dowiemy się, tak samo od jakiej firmy pochodzi, bo zmieniają nazwy, np. HK416 od Boyi u nich nazywa się UBER PRO HK416 KOMANDOS a M4 spartac M4 RIS KEYMOD No i dodają do replik jakieś kulki PRO!!!!11!1!1. Już sam opis zniechęcił mnie do tej firmy, zresztą nawet nie wiadomo co się kupuje, pozostaje się tylko domyślać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

NIE POLECAM!

Złożyłem zamówienie po południu 8.11.2016, od razu opłaciłem (kulki i magi + stopka kolby mp5), przewidywany termin dostarczenia- 14.11, inpost, myślę spoko. Jednak dalej już nie do końca. Wpłata została przyjęta dopiero w czwartek (i zmiana statusu na realizowanie, na które dają sobie 4 dni), no spoko, zdarza się. Do dzisiaj NIC się nie ruszyło. Zadzwoniłem w środę (16.11) do sklepu- sklepowy telefon nie odbiera, dzwonię na drugi, jest, złapałem serwisanta. Nakreślam szybko sytuację, że chcę wycofać zamówienie, pan serwisant powiedział, że nie ma problemu, poprosił o numer zamówienia i "że przekaże jak kolega wróci". Po chwili wysłałem na wszelki wypadek maila o podobnej treści (rezygnacja z zamówienia), nie doczekałem się odpowiedzi, nie został nawet odczytany. Zaraz wysyłam kolejnego maila, choć wiem, że na kaskę sobie poczekam. Także jeśli nie zamierzacie kupować rzadkiej części, która może przez przypadek figurować jako dostępna i kupujecie w sklepie stacjonarnym, po opiniach użytkowników wnioskuję, że nie ma problemu.

Niestety nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...