Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BlackSword.pl


Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja w przeciągu 3 dni dzwoniłem 3 razy, 2 razy obsługa odebrała telefon, bez oporów rozmawiała i była pomocna. Złożyłem jedno zamówienie, płatność za pobraniem, zobaczymy czy doczekam się realizacji.

 

Okej. Zamawiałem replikę, która wg informacji telefonicznej została w 1 sztuce w magazynie, ale "powinna być, zostanę poinformowany". W końcu to ja sam zadzwoniłem, żeby wiedzieć na czym stoję. W piątek dzwoniłem 2 razy, nie udało mi się dodzwonić, w sobotę raz, udało się. Podczas rozmowy pracownik sprawdzał, czy replika jest na stanie. Wreszcie okazało się, że jednak nie. Transakcja anulowa.

 

Ciężko sklep polecić, ciężko też odradzić. W każdym razie sklep funkcjonuje, ale najwyraźniej nie jest już tak pięknie, jak było kiedyś.

Link to post
Share on other sites

U mnie to samo, choć widzę po postach sprzed kilku lat same pozytywne oceny sklepu, to ostatnio blacksword telefony odbiera sporadycznie, na maile/zapytania o produkty nie odpowiada wcale. Strony sklepu raczej nikt nie aktualizuje bo nigdy nie wiadomo czy dany produkt jest dostępny, zamawiam - brak odzewu - dzwonię i mówią, że produktu nie ma chociaż informacji na ten temat brak na stronie. Niby tydzień temu udało się dodzwonić w sprawie magazynków, które najpierw miały być dostępne, potem okazało się że ich nie ma, następnie że jednak są w magazynie i dziś miały podobno być wysłane, zobaczymy czy dotrą...

Link to post
Share on other sites

podepnę się do tematu. Sklep tragedia, zamówiony towar 2 tygodnie temu, opłacony natychmiast i po kilku dniach informacja, że towaru brak na stanie i czekają na dostawę. Więc napisałem, że proszę o zwrot zapłaconych pieniążków skoro towaru nie mają i nie wiedzą kiedy będzie. Po kilku dniach odpowiedź, że to pomyłka systemu bo towar już wysyłają, to było ponad tydzień temu. Od tamtej pory brak kontaktu telefonicznego i mejlowego. Może 100zł to nie majątek ale szujom nie podaruje, zgłaszam prawę na milicję o wyłudzeniu hajsu, jak ktoś ma podobne problemy z nimi to proszę o kontakt.

Link to post
Share on other sites

podepnę się do tematu. Sklep tragedia, zamówiony towar 2 tygodnie temu, opłacony natychmiast i po kilku dniach informacja, że towaru brak na stanie i czekają na dostawę. Więc napisałem, że proszę o zwrot zapłaconych pieniążków skoro towaru nie mają i nie wiedzą kiedy będzie. Po kilku dniach odpowiedź, że to pomyłka systemu bo towar już wysyłają, to było ponad tydzień temu. Od tamtej pory brak kontaktu telefonicznego i mejlowego. Może 100zł to nie majątek ale szujom nie podaruje, zgłaszam prawę na milicję o wyłudzeniu hajsu, jak ktoś ma podobne problemy z nimi to proszę o kontakt.

 

Dzwoniłem do nich wczoraj w sprawie zakupionych magazynków, które miały być wysłane w poniedziałek (19 stycznia). "Kolega, który zajmuje się wysyłką choruje..." Dziś dostałem już obiecane powiadomienia od DPD, że przesyłka została nadana, więc może wreszcie się doczekam (zamówienie złożyłem 6 stycznia, więc podobnie jak Ty kolego czekam dość długo). Pewnie gdybym ich jeszcze tym telefonem wczoraj nie przycisnął o wysyłkę to czekałbym może kolejny tydzień, dwa? Więc chyba z każdym sobie ostatnio tak lecą w kulki.

Link to post
Share on other sites

Wreszcie transakcja doszła do skutku, zakupiony towar otrzymałem, ale czekać dwa tygodnie na parę magazynków to o wiele za długo. Plus dla sklepu taki, że wykazali jakąś minimalną inicjatywę żeby to sfinalizować, a mnie akurat się niezbyt spieszyło. Ale jednak zniechęcili mnie i raczej się porządnie zastanowię zanim coś u nich kupię drugi raz. Tyle ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Ktoś wie co się dzieje z tym sklepem? Z tego tematu można wywnioskować, że do tej pory były same pozytywne opinie, ale od ok. miesiąca są problemy z wysyłką towaru i kontaktem. Niektórzy wciąć czekają na zwrot przelewów, a to jest niepokojące. Sklep umarł czy to jakieś tymczasowe opóźnienia?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sklep działa i ma się dobrze. Strony nie aktualizują to fakt. Dziś do nich dzwoniłem. Obsługa miła choć słychac było, że lekko zakłopotana zawirowaniem tego co jest na stanach a co pokazuje strona. W każdym razie funkcjonują. Co do zapytań mailowych to szczerze mi powiedzieli, że dostają tyle maili ze czasem skrzynka nie wyrabia, zapycha się a w efekcie mail do nich nie dociera.

Najlepiej zadzwonić i zapytac co jest a czego nie ma. Szybciej i wygodniej.

Link to post
Share on other sites

Po co w ogóle robić u nich zakupy? Jest coś wartego uwagi?

 

Widać ewidentnie że sklep pokrywa się 1:1 z GF. Mają te same nowości co GF i dziwnym trafem każdy przedmiot który jest w BS dostępny, a w GF niedostępny okazuje się być niedostępny.

 

Skoro trzeba dzwonić żeby się dowiedzieć o dostępność każdej pierdoły i ten kontakt jest teraz jak widać dodatkowo utrudniony to zastanawia mnie czemu ktokolwiek miałby dalej korzystać z nich.

Link to post
Share on other sites

Widać ewidentnie że sklep pokrywa się 1:1 z GF. Mają te same nowości co GF i dziwnym trafem każdy przedmiot który jest w BS dostępny, a w GF niedostępny okazuje się być niedostępny.

 

To się nazywa dropshipping, lub któraś z jego form.

Mają problemy z synchronizacją swojej baz z bazą GF i tyle.

Zobaczymy co będzie jak ogarnął stronkę, to może uda się kupić coś taniej niż w GF.

Link to post
Share on other sites

Akurat dużo mniejszych sklepów też funkcjonuje na tej zasadzie, że zamawiają towar ze Spechurtu/Gunfire/Taiwangun.

 

Problemem Blacksword jest to, że nie mają aktualnych stanów i cen na stronie. O wszystko trzeba pytać telefonicznie lub mailowo. Tyle, że z reguły nie odpisują na maile i nie odbierają telefonów...

 

Przypominam, że wiele osób mimo płatności przelewem nie otrzymało ani towaru ani zwrotu wpłaty od 1,5 miesiąca... Ja bym był ostrożny z zakupami w tym sklepie, bo wszystko wskazuje na to, że splajtowali albo celowo oszukują ludzi.

 

Zakończmy na tym wątek zaopatrywania się w GFie. Szmer

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...