Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stylizacja na TF MAKO (DT6)


Recommended Posts

Witam. Z grupką moich znajomych z drużyny postanowilismy iść w stronę stylizacji może nawet reko jednostek amerykańskich. Decyzja padła jedna Navy Seal Team Six - najlepiej oddział MAKO.

Chciałbym was prosić drodzy forumowicze o pomoc w rozpisaniu ich oporządzenia lub tez rozpoznania ich ze zdjęcia. Generalnie znalazłem pewne informacje :

-Noktowizja - GPNVG 18 gen4+ oraz NVG PSV15 gen3+

-Broń główna: DD Mk18 9,5" , HK416, Mk16/17, M4V1, AA12, trochę AK w akcjach w temacie talibów

-Broń boczna: HK USP, Mk23, Glock 1718/19/23, SS P226, Colt MEU 1911, P229

-Broń (świnie): M60, M249, M43, K90,

-Broń (snajpy): MacMillan Tac 300... , LaRue 7.62 12",

-Pistolety maszynowe: MP7, MP9,

-Camo: AOR2, Multicam, AOR1, CADPAT

-Buty: Lowa Zephyr GTX TF Mid, Salomon Quest 4D Desert, różne modele 5.11, Haix (nie znam modelu)

-Hełm: FAST, MICH 2002 bodajże,

-Akcesoria do hełmu: Surefire latarka na szynę 3xLED, Strobo na rzep,

-Kabury: Kydexowe, typu SLS, typu FAB,

-Oksy: Topowo WileyX, Oakley, ESS, Smith Optics,

-Kamizelki: PC, JPC gdzieś widziałem, Chest rigi, LBT6094,

-Na kamzach: Hydracje, apteczki, fast magi, stazy taktyczne CAT, Carga, radia,

-Rękawiczki: Mechanix, Oakley, rożne modele

-Głowa: Baseballcapy, Boonie, hełmy, Dokerki,

-Słuchawki: Sordin MSA Pro, Comtac II,

-Na broni: Eotechy XPS2/3, Magnifiery, Elcany, RMR, ACOG, Surefire M300 mini, M600, AN-Peq 15, Foretrex 401/301

 

Prośba o dokończenie spisu nie mam wszystkiego, możliwe że mam błędy i nie wystarczają mi te spisy rzeczy ;/. Dokładny spis tego co oczekuję i mi brakuje tutaj spiszę później, napewno będą tam buty, modele kamizelek, snajp, słuchawki i oksy :P Do usłyszenia

Link to post
Share on other sites

Kiedyś w końcu musi być ta pierwsza grupka, a generalnie to identycznie co w DT6 mają bo to w końcu ta jednostka a że lepiej widać to lepiej chyba takie zdjęcia. A propo co za Salomony? Quest 4D ? lonże, apteczki, kabury, pasy, zegarki też bym prosił jesli można.

 

Największe pytanie kto jest na tyle obczajony i pizgniety by określić co do skarpete szpej danej postaci z MoH:W. ?? Potrzebuje 2 postacie zidentyfikować.

Link to post
Share on other sites

Największe pytanie kto jest na tyle obczajony i pizgniety by określić co do skarpete szpej danej postaci z MoH:W. ?? Potrzebuje 2 postacie zidentyfikować.

 

Pewnie dlatego nikt nie bawi się w takie reko, tak naprawdę do końca nie wiadomo co to może być bo też nie ma pewności, że wszystko jest odwzorowane 1:1, wystarczy, że producent gry nie miał pozwolenia/licencji i coś zmodyfikował np w butach i już ich nie zidentyfikujesz. Odtwarzanie realnych jednostek jest o tyle łatwiejsze, że używany przez nich sprzęt w większości nie jest jakąś tajemnicą i wszystko można znaleźć w necie rozpisane.

Link to post
Share on other sites

To nie lepiej wystylizować się na siebie? Umawiacie się na jednolity szpej według waszego widzimisię i po prostu tworzycie jednolitą drużynę. Przy konkretnej stylizacji możecie dojść do momentu, że któregoś z was nie będzie stać na jakieś elementy i zaczną się spiny. Narobicie wydatków i drużyna się rozleci. Czasem trzeba być realistą, żeby mieć radochę ze swojego hobby.

Link to post
Share on other sites

jezeli chcesz robic stylizacje na selasów okres 2012-2015

 

to kup tak od dołu

 

buty lowa,asolo.salomon.bellevile,

mundur aor 2,multicam,aor1

plate carriery lbt6094 lub jpc

helm mich 2000,2001,fast opscore,protec

słuchawki comtac 2

okulay ess,wiley x

bronie

 

hk416 m4 mp5 mp7 m249 usp glock mk11 to są najpopularniejsze plus snajperki granatniki shotguny do rozjebywania drzwi i zamków mossbeg 590

 

 

a teraz dodatki

staza cat

markery strobo

nożyczki medyczne

ptt do radia i comtaców

radio chyba an prc 152

na broni zazwyczaj eotechy,acogi elcany,micro t1,bardzo czesto prawie zawsze dodatki od magpulla kolby,chwyty okładziny itp,

dbal a2,an peq

surefire latarka na hełm

rekawiczki wiley x,mechanix

latarki na bron surefire

 

tu masz bardzo OGÓLNY opis ich szpeju ale to jest jedna 100 ich szpeju

 

 

Kolego przyłóż się do poprawnej pisowni ;) Szmeru

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Mareq nikt nie robi spiny że może być drogo bo reko zawsze było i bedzie drogie. Nastawiliśmy się na to i tego się trzymamy za wszelką cenę. Każdy jest inny, ja tobie nie każę chodzić w szpilkach gdy wolisz chodzić w sandałkach. Mało jest taki grup, ale robią szał swoim wyglądem i niekiedy umiejętnościami.

 

Wracając do tematu to buty w grze nie są widoczne chodziło mi o te z real-DEVGRU. A propo jeśli pełno w necie oporządzenia DEVGRU jest to gdzie? Jest ktoś kto pomoże rozpoznać szpej postaci ?

Link to post
Share on other sites

Seals i multicam? Coś mi się tu nie skleja.

Szmaty w Aorze+Lbt6094 w odpowiednie ciapy+416+Fast+jakieś buty trekkingowe i jesteś z grubsza podobny. Jak będziesz chciał rafinować (kieszenie etc.) to już polecam na konkretnych zdjęciach żywych specjalsów. Warto też przebobrować fb DevTeam Six, oni wrzucają bardzo dużo swoich fotosów z reko+w komentarzach można często wyżebrać kitlistę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 10 months later...

Umknął mi ten temat, ale odświeżę nieco. Może potomstwo przeczyta.

Po pierwsze jak można kurwa robić reko devgru inspirując się fotami z gry?

Po drugie rekonstrukcję zaczyna się od wybierania okresu który Cię jara, następnie zebraniu zdjęć a na końcu zrobieniu sobie szpejlisty.

Jak masz szpejlistę co Ci jest niezbędne to przelicz czy Cię w ogóle na to stać.

Zasadniczo z priorytetowych rzeczy pod współczesne devgru radził bym mierzyć w AOR1, bo mało jest setów w mc a mniej w aor2.

Obuwie głównie salomon, kamizelki głównie 6094a/6094k.

Ponad połowa listy szpeju z pierwszego postu jest to wywalenia.

Radzę również popracować sobie trochę nad ogólną wiedzą, bo jak widzę "snajpy" na liście to mam raka. jak masz

 

jak masz chęć, to zapraszam do poczytania mojego tekstu na ten temat:

 

https://gearholics.wordpress.com/2015/06/23/rekonstrukcja-od-poczatku/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...