Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomysły na części customowe


Recommended Posts

Witam wszystkich ;)

 

Jako że długo mnie nie było praca delegacje nowe pomysły o których się wkrótce przekonacie :icon_evil: :icon_evil: :icon_lol:

 

Prosił bym o podawanie w temacie pomysłów na części które nie są dostępne na rynku Polskim, bądź są wykonane z słabych materiałów, proszę nie podawać pomysłów w stylu szkielety, zębatki CNC z stali. Lecz wszystkie inne pomysły są jak najbardziej akceptowalne nie zależnie od materiału, czy są to malutkie pierdoły, czy też duże rzeczy.

Mogą to być piny do replik, dźwignie selektorów, łuski do kar98 czy nawet całe fronty. Wszystko co byście chcieli a nie możecie dostać.

 

Szukam rzeczy które wam jako użytkownikom nie pasują sprawiają problemy a można by je zmodyfikować.

Tak jak np śrubę dociskająca dźwignie selektora w ak przez dodanie łożyska wzdłużnego, bądź dźwignię zwalniania magazynka by działała jak w emce ;)

Pomysłów jest multum wy pewnie macie ich więcej niż ja, więc powiedzcie czego byście chcieli, prosił bym o dokładniejsze opisy + ewentualne zdjęcia nawet mogą być z PAINTA boże jak mogłem to napisać hahah, może być paint osobiście wolał bym rysunki na kartce papieru. Jeśli ktoś wstydzi się swoich pomysłów zapraszam na PW

 

Pomysłodawcy których pomysły zostaną zrealizowane dostaną je w wersji prototypowej po kosztach materiału ;) :icon_razz:

Link to post
Share on other sites

http://forum.wmasg.pl/topic/156031-czesci-customowe-podsun-pomysl/

 

Ja bym do pełni szczęścia potrzebowałbym takiej złączki dwóch szyn ris jak tutaj. Niby drobiazg, ale jednak od ręki za rozsądne pieniądze lub bez kombinowania nie idzie takiego dostać :P

Przydałaby się też adapter do szyny Mk23, bo znowuż - nie idzie czegoś takiego dostać jak się nie chce wydać równowartości repliki.

Link to post
Share on other sites

Już w jednym temacie podobnego zapaleńca publikowałem :icon_smile:

 

1. Magwell do AK, taki sam lub podobny:

solar-tactical-ak-magwell.jpgak-magwell.jpg

Nie ma nic sensownego na polskim rynku.

 

2. Składana muszka do AK / szyna RIS pod składaną muszkę do AK / inne muszki do AK

3331659119_bbb6d0f61a.jpg?v=0

 

3. Przezierniki do AK

644580.jpg

 

 

Na tą chwilę dodałym taką szynę do AK tylko ze szczerbinką standardowej szerokości, a nie takim kraterem:

http://pl.aliexpress.com/item/EMERSON-Tactical-5KU-AK-Rear-Sight-Rail-Mount-For-Hunting-CAGE-66F-66PART-AKPP-Free-Shipping/32435130835.html?spm=2114.010208.3.136.k30ang&ws_ab_test=searchweb201556_10,searchweb201644_1_10001_10002_10005_10006_10003_10004_62,searchweb201560_1,searchweb1451318400_6148,searchweb1451318411_6448&btsid=281aad6a-f4e7-4bd0-989f-9bf4bb395249

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites
Adapter jeśli już to zrobić go bardziej uniwersalny by pasował do większej ilości replik pomyślę and tym

No właśnie sprawa z szyną do Mk23 wygląda tak, że jest tak niepowtarzalna, że nawet pozostałe, siostrzane produkty HK pokroju USP i USP.45 mają własne :P Może nie ma w tym zbyt dużej klienteli, ale na pewno każdy właściciel Socoma ucieszyłby się jakby za adapter nie trzeba było bulić 150$

Link to post
Share on other sites

Aktualnie trwają prace nad :

  1. Magwell do AK w wersji troszke innej niż kolega wegorz podesłał miał mieć nad spustem mozliwośc zwalniania magazynków, ale można by także zrobić wersję bez tego.
  2. Rożne rodzaje selektorów do AK(krótkie, długie, bardziej wygodne by szło je zmieniać jednym palcem)
  3. Nowe rodzaje selektorów do M4
  4. Blokady spustu z możliwością regulacji by spust nie latał (szkielety V2)
  5. Nowe spusty z możliwością regulacji
  6. Śruba dociskowa selektora do AK z łożyskiem by sie sama nie odkręcała i selektor delikatnie chodził
  7. Blokada komory hop-up do AK z wbudowaną sprężyną odpychającą.
  8. Nowe głowice tłoka (podwójne o-ringi każdy osobno wentylowany,
  9. Nowe głowice cylindra z poprawioną amortyzacją
  10. Nowe popychacze wykonane z aluminium z cieńszym czołem(możliwość regulacji) by dysza lepiej uszczelniała się z gumką
  11. Łuski do mausera wykonane z stali automatowej cenowo nie wiem jak to wyjdzie ale na pewno nie tak drogo jak oryginalne....
  12. Muszka do AK z wbudowaną od dołu szyną ris
  13. Podstawa celownika do AK z wbudowaną szyną ris

 

To tyle z moich pomysłów teraz będę rozwijał wasze.

Co do adaptera fajna rzecz ale wątpię by się zwróciły koszty produkcji jeśli miałby być przystosowany tylko do np Mk23

Link to post
Share on other sites

Węgorz nigdy w łapkach nie miałem ostrego kałacha by móc się nim pobawić, wiec niestety nie będę się zabierał za coś co nie ma prawa działać. Albo będzie działać nie tak jak zaplanowałem, nie wytrzyma itp itd

 

https://odblaski24.com.pl/data/foto.php?f=/page/19638523/products/1-brelok-led_474_166_635.jpg&w=315&h=400&wo=315&ho=400&znak=0

 

Myślałem o którymś z tych kolorów:

 

Chciałbym za jakiś czas wsadzić do niego gaz by móc się tym pobawić a nie tylko pluć kulkami...

 

Aktualnie za łuskę tą aluminiową(te aluminium aż gnie się od patrzenia...) strasznie kijowo uszczelniającą się płacimy 16zł

Jeśli udało by mi się zejść z ceną do 7-10zł powiedzmy bez malowania poprawić szczelność wtedy ta replika nabrała by sensu. Jeśli bym zgubił powiedzmy 2-3łuski to jeszcze nie jest tak źle przy tej cenie

Link to post
Share on other sites

Tnij z normalnego aluminium, wytrzyma. Ja na palnego kałacha pod optykę władowałem szyny ASG za 30zł, a przez chwilę miałem nawet tłumik płomienia od ACMu zanim nie kupiłem sensowniejszego kompensatora. Szyna z taiwanguna montowana w miejsce szczerbinki trzyma mi zero już ponad pół roku, nic się nie rusza.

Link to post
Share on other sites

To ode mnie:

zwalniacze magazynka do p90-nie do dostania a czesto padają.

przerywacz do p90- prócz badziewnego od bodaj JG- praktycznie niedostepnego i lubiacego sie psuć- jest tylko laylax za 150zl, realnie nie dostępny u nas.

 

Proto3D z forum wydrukował mi taki zwalniacz w dobrej cenie. Projekt dostępny w necie.

Link to post
Share on other sites

Ameliniowa szybkoladowark do kulek. .. często pękają po dluższym użytkowaniu.

 

Chyba za bardzo cię ponosi xD

Ewentualnie można dorobić do nich amelinowy popychacz kulek i końcówkę...

 

Mam pewien projekt, do którego realizacji potrzebna będzie obrabiarka CNC... odezwę się do ciebie na PW blackblut :)

Edited by Dustok
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...