Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak przetransportować replikę?


Recommended Posts

NA WSTĘPIE CHCIAŁBYM POPROSIĆ MODERATORÓW ABY PRZENIEŚLI TEN TEMAT DO WŁAŚCIWEGO DZIAŁU!!!

 

Witam. Zakupiłem swoją pierwszą replikę AUG od JG. (tyle, że ja kupiłem od znajomego za 300 zł z kolimatorem za 200zł i mid capem).

Chciałbym się postrzelać. Nie chcę od razu jechać na imprezę tylko wolałbym postrzelać się ze znajomym w jego lesie. I jest problem. Bo nie wiem jak przetransportować replikę. Jak włożyłem do plecaka (największego jakiego miałem) i wystawała lufa i trochę body (ok 20 cm.). Kolega jest około 1 KM ode mnie. Na rowerze jadę do niego ok. 5 minut. Boję się, że policja tędy przejedzie (na jego ulicy policja jeździ bardzo często) i zatrzyma mnie bo coś im śmierdzi. Poradźcie coś

PS. Nie mieszkam w mieście tylko na wsi.

Link to post
Share on other sites

Z tego, co widzę, niedługo doczekamy się tematów w stylu: "Jak zawiązać buty?", "Które skarpetki założyć?" lub "Pomocy! W lodówce skończyło się jedzenie! Skąd je się bierze?!".

LITOŚCI! Czy naprawdę kwestia schowania/zamaskowania kawałka plastiku wymaga (po raz kolejny, bo to nie pierwszy taki temat) angażowania ludzi z całej Polski? Czy naprawdę niektórzy zatracili (lub nie wykształcili, choć to byłoby dziwne, skoro potrafili napisać posta na forum) zdolność samodzielnego myślenia? Czy w każdej sprawie życia codziennego trzeba pytać o opinię setki innych osób i liczyć na to, że ktoś poda nam rozwiązanie na tacy?

To, gdzie mieszkasz, jak daleko masz do kolegi itp. jest bez znaczenia. Masz po prostu zamaskować replikę. Czy schowasz ją do worka, pokrowca, owiniesz mundurem czy rozłożysz w domu na części pierwsze i w lesie poskładasz do kupy, jest nieistotne.

Ludzie, myślcie!

Edited by Pietracha
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...