Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szkielet Arma-Tech v.2 z mikrostykiem?


Recommended Posts

Tak jak w temacie (wykupili mi wszystkie szkielety SAEC i szukam dalej).

Co to za mikrostyk?

Trzeba będzie wrzucić mosfeta?

Ktoś miał?

Jakieś wizje łożyskowania dla prowadnicy sprężyny?

Zdjęcia "odśrodkowe"?

 

http://deltashop.pl/p/228/4461/arma-tech-szkielet-gearboxa-msw-ver-2-8-mm-tyl-apgc001-szkielety-gearboxa-czesci-replik-elektrycznych-czesci-i-dodatki-do-replik.html

Edited by Dziobak95
Link to post
Share on other sites

http://begadishop.eu/catalog/product_info.php?products_id=7925

 

Rozwiązanie jak w G36 Boyi, gdzie zamiast kostki stykowej masz mikrostyk.

 

Z tym że ja bym odpuścił całkowicie - jak widac na tej wersji od Begadi jest metalowa prowadnica sprężyny.

 

Tu masz wersję z Deltashop:

 

http://www.clandestineairsoft.com/gearboxes-and-stss-c-1_6_35/zci-reinforced-gearbox-8mm-qd-spring-guide-micro-switch-p-855.html

 

"Polymer quick change spring guide" Czyli plastikowa prowadnica sprężyny. To samo w sobie pół biedy, ale warto by było dopytać się czy zęby trzymające prowadnicę też są z plastiku, bo jeśli tak to olaboga.

 

Tu masz prowadnicę która wygląda podobnie do wersji z Begadi:

 

http://www.asiaairsoft.com/index_eproduct_view.php?products_id=5030

 

Z tym że, jeśli czytałeś opis na Clandestineairsoft to: "These gearboxes are also currently the only know gearboxes that fit in the ZCI bodies due to the step at the rear of the gearbox." Czyli nie pasuje do większości body.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Powiem tak. Kupiłem ten GB i żałuje. Ciężko zgrać zębatki strasznie charczą mimo prób podkładkowania. Prowadnica zęby ma metal ale po pierwszej strzelance już się urwał ząbek. Przerywacz ognia działa średnio. Sam gb bez lufy i kulek strzela na semi ale jak już ma kulki lub przytkasz lekko dysze to juz albo strzela burstem lub ful auto. Nie polecam. Ten mikro styk jest tylko fajny a cały gb lipa. Jeszcze ma nadlewki i tłok blokuje się w tylnym położeniu przez co szybko bateria pada i silnik się grzeje bo mu ciężko. Jedynie to próby szlifowania(o ile to tylko u mnie taka sytuacja jest)

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Witam.

 

Odkopuję i zapytam, czy na dzień dzisiejszy coś się zmieniło w tych szkieletach pod względem jakości?

Bo jestem teraz w poszukiwaniu szkieletu do eMki i chcę, żeby pracowało na przemian pod M140 i M120 SHS'a.

Czy macie może inną propozycję?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Jeśli to to samo co shs ze znalu to jest dobry pod m140.

 

Potrzeba pilnika, a najlepiej wiertarki z końcówką do szlifowania. Zrobiłem dwa takie gb i działają bardzo kulturalnie. Ale TRZEBA je ładnie podszlifować. W stocku są nadlewki, że szok.

 

Fajnie mieć duże pilniki średnicy 1.3cm. Po prostu kładłem wiertarke ustawioną na 13 tys. obrotów na dziurę pod łożysko i po kilku chwilach było ładnie obrobione. Na koniec użyłem twardego pędzla (też do wiertarki) i wyszlifowało to do końca mikro skazy. Gb działa równie gładko jak G&G top tech. Czas razem ze zrobieniem radiusów to jakieś 1-1.5h. Ale to raczej dlatego, że długo się bawiłem się pędzlem.

 

By nie było -strzelam na M140, silnik HT tornado, zęby G&G, głowice wyciszone SHS. Całość działa w body KA. Polecam zaokrąglić przewód na kable- bo w stocku jest tam dość ostro i łatwo p przetarcie kabli. Ogólnie to gb tak się spodobały, że zostawiłem sobie 2 sztuki. Na pewno nie jest to GB dla laika - z zewnątrz jest szerszy niż boyi czy king arms i musiałem szlifować, by bolt-catch w KA działał jak należy.

 

I potwierdzam - trzeba się chwilę pomęczyć przy przerywaczu, bo różnie działa. Po szlifowaniu GB jest już ładnie i nie mam problemu na auto-semi.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...