Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Panowie, nie bardzo rozumiem sens prowadzenia tej dyskusji. To jest iście bazarowy, w pełni plasticzany (poza sprężyną główną i śrubkami, bo te są metalowe), trzeszczący sprężyniak, który jeśli ma 250fps na 0,2g to łoho ho, ale moc. Koszt takiego wynalazku to ok. 40zł, przy czym większość tej kwoty to okulary, nadające się świetnie do prac z wiertarką lub szlifierką, ale nie do asg.

Link to post
Share on other sites

Okulary od ASG z atestem nadają się do pracy ze szlifierką i wiertarką, okulary bhp nie nadają się do asg.

 

Mów, że cyma jest lepsza od FC, bo ma więcej fps w stocku, zwracaj uwagę Mendiemu, że nie wie co pisze. :v

Edited by suharex
Link to post
Share on other sites

No jakoś od sprzętu BHP wymagam trochę więcej niż od sprzętu ASG. Druga sprawa to ze nie widziałem nigdy dobrych okularów BHP przebitych kulką ASG, za to okulary ASG tak.

A do szlifierki możesz zakładać sobie nawet foliowy worek na głowę, twoje zdrowie, nie moja sprawa. Też nie bardzo rozumiem, Mendi to jakaś wyrocznia w sprawie sprzętu BHP??? Bo to co napisał to jakaś herezja.

Edited by l_isek
Link to post
Share on other sites

Gdzie Ty tu herezję widzisz? Napisałem, że to to z plasticzakiem, to okulary nadające się do szlifierki, czyli jakby bhp i że są najlepszą cześcią tego zestawu.

 

Czemu do asg są słabe, ano dlatego, że akurat te są bardzo niewygodne, są dosyć ciężkie, brak jest silikonowych nosków i lecą z głowy przy bieganiu. A poza tym to co jest w zestawach z replikami, to nie do końca to samo co możesz kupić w sklepie bhp - wyglądają niemal tak samo, ale jak miałem w łapach te dymione, to nie miały bitych atestów i się rozleciały przy rozkładaniu.

 

Czy sprzęt bhp nadaje się do asg - ależ oczywiście, tyle że nie każdy. Sam przez wiele lat używałem okularów uvex, boole czy neo - nie mają często powłok antifog czy antyreflex, lub szpanerskiego wyglądu essów, ale przestrzelić z repliki ich nie idzie.

Link to post
Share on other sites

Napisałem, że to to z plasticzakiem, to okulary nadające się do szlifierki, czyli jakby bhp i że są najlepszą cześcią tego zestawu.

 

Może się czepiam ale właśnie o to mi chodzi. Okulary dołączone w zestawie do chińskiej zabawki to nie okulary BHP. I uwierz mi że odłamki czy druty przy szlifowaniu mogą zrobić więcej szkód niż plastykowa kulka.

 

A poza tym to co jest w zestawach z replikami, to nie do końca to samo co możesz kupić w sklepie bhp - wyglądają niemal tak samo, ale jak miałem w łapach te dymione, to nie miały bitych atestów i się rozleciały przy rozkładaniu.

 

W zasadzie o to mi chodzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...