Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarka GFC Smart Charger


Recommended Posts

Zakupiłem ostatnio tą oto ładowarkę:

http://gunfire.pl/pr...GFC-Energy.html

i mam z nią mały problem.

Próbowałem podłączyć swoje Li-po, ustawiłem wszystko według instrukcji ale wyskoczył komunikat Err0.

Sprawdziłem w instrukcji ale nie mam tam słowa o komunikacie Err0, znalazłem tylko od Err1 do Err8.

Na początku pomyślałem że to problem z bateriami ale wątpię żeby wszystkie 5 nagle przestało działać, podłączyłem jeszcze starego Nimha i wszystko działało jak należy.

 

Jeśli ktoś wie o co może chodzić to proszę o radę i dziękuje z góry.

Link to post
Share on other sites

Nie znam się więc się wypowiem. :-) Patrząc na foty tego sprzętu pierwszy przycisk od lewej umożliwia wybór rodzaju akumulatora- czy wybrałeś LiPo? Być może działa ładowanie NiMH-ów bo tak jest ustawione? Tylko spekuluję...

Link to post
Share on other sites

O, kolejny zadowolony użytkownik. Ostatnio err0 okazał się odlutowanym elementem na wejściu zasilania do ładowarki.

Nie skąpcie kilku dyszek i kupujcie chociażby B6, bo te tematy o padniętych shit prostownikach już nudzą... :icon_confused3:

Link to post
Share on other sites

O, kolejny zadowolony użytkownik. Ostatnio err0 okazał się odlutowanym elementem na wejściu zasilania do ładowarki.

Nie skąpcie kilku dyszek i kupujcie chociażby B6, bo te tematy o padniętych shit prostownikach już nudzą... :icon_confused3:

Dzięki wielkie może racja, trzeba było wydać kilka dyszek więcej.
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...