Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Części drukowane 3D - moja skromna oferta


Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Jak wygląda możliwość i cena zaprojektowania i wydrukowania muszki pod Desert Eagle? Brałbym od razu trzy sztuki w niedalekiej przyszłości, konieczny będzie chyba nowy projekt, mogę podesłać oczekiwane wymiary: szerokość i wysokość muszki, oraz szerokość miejsca do montażu. Jest ona zwyczajnie wsuwana na swoje miejsce i w swojej karierze zgubiłem już zarówno stockową jak i Guarder'owską... Na szczęście dwa najmniejsze klocki lego spełniają swoją funkcję, a na strzelanki z nim nie jeżdżę. Przy okazji warto pomyśleć nad wprowadzeniem oferty "przyrządów celowniczych na zamówienie", pewnie nie tylko ja mam taki problem.

 

BAR506-1-large.jpg

Link to post
Share on other sites

Takie ochraniacze to dość duży element jak dla drukarki 3D, komplet się będzie drukował zapewne około 20 godzin. Cena wyniesie więc nie mniej niż 60zł, pytanie czy będą chętni za taką cenę?

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dzięki pomocy kolegi dominiksobotka możemy kombinować dalej, chłopak postarał się i specjalnie dla nas i wszystkich następnych pokoleń podesłał mi te trzy zdjęcia, które po paint'owej obróbce wrzucam tutaj. Blido, potrzebujesz jeszcze jakichś danych by ruszyć z produkcją muszek do Desert Eagle'a? :icon_biggrin:

 

 

Muszka:2pwTq.jpg

 

Szczerbinka: 2pwTp.jpg

PS W razie uwag, to autor zaznaczał, że robił to na szybko więc proszę się nie czepiać, tylko korzystać z dobrodziejstwa człeka ;-)

Edited by asas
Link to post
Share on other sites

A nie prościej kupić oryginalną od TM?

 

Nie wygłupiałbym się poprzednio z zestawem Guardera, gdybym wiedział o dostępności plastików od TM. Daj proszę znać na PW czy drogo wychodzi ściągnięcie - ja w import nigdy się nie bawiłem.

 

PS No i znam siebie. Nawet jak ją przykleję i zaczaruję, to zła wróżka poleci z nim na Słońce i zgubi muszkę. Więc projekt zawsze się przyda. ;-)

Edited by asas
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pytanie czysto poglądowe, bez zobowiązań (póki co). Ile kosztowało by druknięcie i ewentualne zaprojektowanie całego frontu z risami do emki, tylko takiego aby można by w nim upchać baterię? najlepiej jak by można ten front na pół rozebrać wyciągając jakiś pin czy coś w tym stylu.

Link to post
Share on other sites

Pytanie czysto poglądowe, bez zobowiązań (póki co). Ile kosztowało by druknięcie i ewentualne zaprojektowanie całego frontu z risami do emki, tylko takiego aby można by w nim upchać baterię? najlepiej jak by można ten front na pół rozebrać wyciągając jakiś pin czy coś w tym stylu.

Wydruk w granicach 120-200zł, zależnie od zastosowanego materiału, jego koloru oraz dokładności drukowania.

Projekt to już znacznie szersze widełki, bo nie wiem czego dokładnie oczekujesz ;) Powedzmy od 80 do 300zł.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie panie Bilbo, mam dla pana przygodę, pytanie konkretniej, pragnę dołożyć do swojego 1911 micro red dot'a, https://gunfire.pl/p...cro-czarny.html, i moje pytanie brzmi czy jest możliwość zrobienia/zaprojektowania montażu takiego cuda, co by się montowało zamiast szczerbinki takiego colta? I tu nie mówię o dorobieniu risa zamiast szczerbinki bo to by się moim skromnym zdaniem mijało z celem. W razie "W" ile by koszta wyniosły? Chodzi mi o wydruk z ABS w kolorze czarnym jak co. W zasadzie można by też pomyśleć o takim rozwiązaniu żeby montaż ten był wyposażony w własną szczerbinkę i dodatkowo dorobić wyższą muszkę która by z tym wszystkim funkcjonowała, wiem kombinuję ale na razie tylko pytam. Pozdrawiam i liczę na kolejne projekty :icon_razz2:

Edited by Glock19
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam.

Pytanie do osób ogarniających druk. Potrzebowałbym przejściówkę z szyny Dawsona na szynę ris, aby standardowa latarka m3 pasowała do colta 1911 z szyną dawsona. Jaki byłby koszt takiego czegoś, kolor czarny. Fajnie żeby całość miała niski profil, żeby to była nakładka na szynę dawsona (około 11 mm szerokości) poszerzająca ją do standardu ris

Szczegółowe wymiary podam po dogadaniu, mogę też podesłać samą szynę i latarkę jeśli to ułatwi wykonanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...