Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

trol3gs12/63amg/kendix/Krzyśio/TF50/draculdrugi/qwerty789/ entone1992/ixerius - Temat dla poszkodowanych


Recommended Posts

Nie wiem czy widzieliście co napisał wcześniej 63amg, ale przy tej okazji trochę się ujawnił. Jest nam też znany jako Trol3gs12 (ma wpisany Rzeszów jako miasto, taka ciekawostka). Nie dajcie się Panowie. Odda wam kasę, a co jeśli nie wyciągnie on z tego żadnych wniosków?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ehhh z przykrością i bólem to muszę stwierdzić, ale znam osobiście trola3gs12... tak jest z Rzeszowa i tak mieszka w Rzeszowie. Nie przypuszczał bym nigdy że osoba z mojej drużyny mogła by się do czegoś takiego posunąć. Rzuciłem temat już na Rzeszowskiego FB i czekam na jego wyjaśnienie sprawy, jeśli IP z tych 4 kont się zgadza, podeślę link FB kolesia.

Chłopak jest niepełno letni i strasznie cwaniakowaty, więc w ramach nauczki możecie skierować sprawę do sądu o podszywanie i oszustwo żeby miał nauczkę, o ile jakieś wnioski wtedy wyciągnie.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie wygląda na to, że oszust naciągnął sporą liczbę osób i zamierza oddać pieniądze tylko tym z nich którzy się do niego zgłoszą albo nie przyznał się nawet rodzicom dlatego ma problemy z dojściem kto wysłał pieniądze na konto mamy/taty/wujka/cioci. Ponadto poniższy cytat postrzegam jako brak skruchy i wyraz impertynencji.

Tobie nie oddam pieniędzy za to co pisałeś na pw

 

Nie jestem żadną ze stron ale wydaje mi się, że w obecnej sytuacji nie wszyscy poszkodowani otrzymają rekompensatę.

Link to post
Share on other sites

Przecież to jest chłopczyk suchoklates , ledwo co od cyca odszedł. Ani to pstryczka w nos , ani klapsa w dupke bo płakać będzie. Ale patologia w rodzinie ładna musi się dziać skoro takiego dałna wypuszczają w świat... Swoją drogą on nie zdaje sobie sprawy jakich problemów może sobie i rodzinie przysporzyć w przyszłości przez takie zachowanie. No jak się nie przekona to nie zmądrzeje ;)

Link to post
Share on other sites

2 osoby zbierały dowody i konwersacje wszystkich oszukanych i miały ze wszystkim udać się ze sprawą na policję :icon_smile: Jeśli sprawa się zakończy pozytywnie to bękart będzie miał już pięknie nasrane w papierach i będzie miał problemy ze znalezieniem pracy w byle warzywniaku :icon_wink:

 

A wojtuś jest dostępny , czyta i kupka leci nogaweczką :D Bo tatuś zbije kablem od prodiżu i skończy się zabawa z asg.

Edited by novy911
Link to post
Share on other sites

2 osoby zbierały dowody i konwersacje wszystkich oszukanych i miały ze wszystkim udać się ze sprawą na policję :icon_smile: Jeśli sprawa się zakończy pozytywnie to bękart będzie miał już pięknie nasrane w papierach i będzie miał problemy ze znalezieniem pracy w byle warzywniaku :icon_wink:

 

Wiesz kto?

Link to post
Share on other sites

Panowie jest wtorek, pomimo zapewnień o wczorajszej wpłacie nada nie mam zwrotu ani potwierdzenia nadania przelewu którego wysłanie proponował kszysio...

 

Wszelkie materiały mam gotowe do złożenia na policje; potwierdzenie zapłaty i pełna rozmowę z kendixem a potem krzysiem czy jak on tam się nazywa. Jeszcze tylko muszę dogadać się z jednym kolega.

W Oławie jest jeden taki policjant ktory nawet własnej rodzinie daje mandaty i do tego w tym tygodniu kończy urlop

:DDD

Link to post
Share on other sites

Nadszedł czas zeby cos powiedziec.Na wstępie chcialbym przprosic całe srodowisko podkarpackie bo przezemnie nie maja chyba teraz dobrej opinii,Ciebie novy chcialbym przeprosic za pw chyba rozumiesz.... Oraz wszystkich których oszukalem no i najbardziej adriana ktory przezmnie wyszedł na oszusta ktorym nie jest.Tak jak mówiłem wczoraj 4 przelewy juz zrobiłem wczoraj reszta dzis.Prosze o wyrozumiałość kazdy popelnia błędy ja nie wiem czy ktos pojdzie na policje oczywiscie wolbym zeby nikt nie szedł ale za swoje czyny trzeba brac odpowiedzialnosc.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co ty sobie myślałeś , albo jesteś mega głupi albo pochodzisz z patologi gdzie nie macie na chleb i wodę do wodzionki (w co wątpię patrząc na zdjęcia na fb i sprzęt). Uzbierałeś 200-300zł, a skończyło sie dla ciebie asg w rejonie i przyniosłeś tylko wstyd rodzinie. A konsekwencje będą ciągnęły się za tobą przez pare ładnych lat. Wyglądasz mi na 13-16 lat więc już myślisz na tyle że nawet potrafiłeś znaleźć i skopiować paragrafy i mi nimi grozić. Tak więc jesteś na tyle "dojrzały" żeby "brać za swoje czyny odpowiedzialność". Tyle w temacie , a przeprosiny moim zdaniem są śmieszne bo cały czas jak czytam twoje wyszczekane wiadomości to ciągle się w sobie gotuje.

Link to post
Share on other sites

Poczytaj swoje.(...)

Syneczku. W takiej sytuacji KAŻDY ma moralne prawo wyzywać cię od gnoi, ch.., i sku... a ty powinieneś tylko uszy po sobie położyć i przepraszać. I przede wszystkim oddać kasę.

Jeśli nawet czyjeś wyzwiska nie są do końca w zgodzie z obowiązującym prawem to w takiej sytuacji każdy normalny sędzia co najwyżej pogrozi paluszkiem twoim wierzycielom.

Link to post
Share on other sites

Twoje uczynki nie były błędem, tylko działaniem z premedytacją. Nie wiem, czy się przestraszyłeś sądem/policją czy Ci sumienie wróciło, ale moim zdaniem poszkodowani powinni zgłosić to na policję. To że zwróciłeś/chcesz zwrócić kasę poszkodowany będzie jakimś łagodzącym czynnikiem w tej sprawie. Nie mnie będzie to oceniać. Niech Twoja historia będzie przestrogą dla innych. Środowisko ASG potrafi się zebrać i oddać, tylko mocniej :) Ty jesteś jeden, nas jest wielu.

Link to post
Share on other sites

Od początku to konto wydawało mi się podejrzane ... Jeszcze nie dawno Trol próbował wmówić kilku osobom, że próbuję kogoś oszukać (patrz w "podejrzane ogłoszenia" - sprawa z granatnikami AGX).

 

Ten temat wstawiliście na wszystkich możliwych forach ASG z okolicy?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...