Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc piszę tutaj. W razie problemu prosze o przeniesienie. Ostatnio na gunfire pojawiła się na przecenie dysza shs wykonana z poliwęglanu z wylotem podzielonym na dwie częsci. Zastanawiam się teraz ( ponieważ ostatnio kupiłem sobie dyszę od SHS'a) jak to ma wpływać na ruch kulki i na fps'y ? Niby jak ktoś ma problem z repliką która nie podaje zawsze kulki może to być dobrym rozwiązaniem ale czy warto dawać normalnie 22 zł za coś takiego ? Czym to się może różnić ( o ile w ogóle się różni) od innych uszczelnionych np z aluminium.

Link to post
Share on other sites

Nic to nie pomoże w podawaniu, najwyżej przeszkodzi.

 

http://www.geocities.jp/pakayama_craft/tech-1.html

 

Strona jest po japońsku ale widać po zdjęciach o co chodzi.

 

Ideą tych dysz jest taka że opierają kulkę przed strzałem o wypustkę gumki hopup. W normalnym układzie (na pierwszym zdjęciu) istnieje pewna przerwa między dyszą a kulką w której kulka "lata".

 

Ja kupiłem te dyszę i testowałem ją w M4 ale polepszenia celności nie zauważyłem.

 

Dodatkowo GDYBY doszło do zacięcia kulki w gearboxie dzięki tej konstrukcji powietrze może uciec po bokach. Ale tylko dla tego nie warto.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...