Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki ShootOne


Recommended Posts

Podpinam się do tematu tych kulek ale mi się rozchodzi głównie o wagomiary (0.32 0.36 0,4 0,43g) jak z ich jakością, czy fajnie latają czy dobrze podająw magazynkach i czy nie przychodzą już do nas z wymiarem powyżej 6mm. Za każdą opinię będę bardzo wdzięczny. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Witajcie

Kupiłem ostatnie paczkę 0.4g i zacinały się w magazynkach kwa (mid-cap)z g&p było lepiej ale nie idealnie, strzelałem na lufie promyka 509, konwersji Valkena 550 fps i byłem średnio zadowolony, kulki różnie były podkręcane przez gumkę hop up (niebieski Madbull) raz mocniej raz słabiej ale może to być wina komory mam RetroArms, za kilka dni będę miał Prowina i wtedy będę mógł napisać coś więcej. Na plus można zaliczyć że są bardzo twarde i trudno je skruszyć.

Link to post
Share on other sites

Witajcie

Kupiłem ostatnie paczkę 0.4g i zacinały się w magazynkach kwa (mid-cap)z g&p było lepiej ale nie idealnie, strzelałem na lufie promyka 509, konwersji Valkena 550 fps i byłem średnio zadowolony, kulki różnie były podkręcane przez gumkę hop up (niebieski Madbull) raz mocniej raz słabiej ale może to być wina komory mam RetroArms, za kilka dni będę miał Prowina i wtedy będę mógł napisać coś więcej. Na plus można zaliczyć że są bardzo twarde i trudno je skruszyć.

.

 

Czyli na te chwile są średnie rozumiem?

Link to post
Share on other sites

Było i tylko mendi napisał że latają bdb ale nic poza tym :icon_smile:

Mi one pasują, na bw8 dałem je jeszcze dwóm innych chłopakom (do swd i do sr25) i też byli bardzo zadowoleni. Póki co 2 tygodnie temu otwarłem 1 woreczek, sprawdzałem wczoraj na lufce edgi 5,99 i kulki nadal można sypać garściami przez nią.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

0,32 mi nie podają w żadnym magu aegowym, w midcapach i nawet w hi-capach do tego stopnia że kulki zacinają mechanizm w środku że nawet nie pojawiają się w okienku podawania.

 

Natomiast jak już się jakaś pomyli do komory to leci całkiem przyzwoicie.

 

Szkoda.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...