Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Moje odczucia są subiektywne bo nie mam porównania tychże luf do czegoś co powszechnie jest uznawane za "wyższą półkę"

Kupiłem G&G bo znalazłem idealną dla mnie gumkę (też G&G, zieloną). Cały zestaw sprawuje się bardzo dobrze (w końcu!) ale to też pewnie duża zasługa bardzo dobrej komory od AirsoftPro.

Pomimo słabej dość stockowej sprężyny M125 nadaje się do strzelania w linii prostej na 55 metrów. Przy czym bez trudu da się kulki "dorzucić" o wiele dalej bo gumka ma duży zapas. Podkręca tak mocno przy 100%, że kulki lecą lobem do góry i opadają gdzieś koło 70 metra. Wszystko mierzyłem.

Ogólnie lufa raczej jak każda inna w podobnym budżecie, moja to rocznik ok 2010/2011 wtedy zwanej serią Silver o średnicy wew 6,04mm, wtedy koszt ok 110zł.

Nie mam jednak pojęcia jakiej jakości są obecne lufy i czego się można po nich spodziewać.

Swoją lufę skracałem odrobinę, nie miało to na nią negatywnego wpływu. Nie odkształciła się pomimo tego, że rozgrzała się solidnie. Wyszlifowałem tylko końcówkę na kształt taki jak był oryginalnie i tyle. To myślę też dość pozytywnie o niej świadczy, bo już sporo przeżyła u mnie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Trochę odkopuje. Wczoraj testowałem nową nową lufę g&g 407/6.04. Krótko mówiąc jeżeli już wcześniej lecieliśmy na poziomie steelbulla lub promyk to nie warto. Ogólnie skupienie wydaje się całkiem znośne, ale wkurzające jest to że zdarzają się strzały z dupy. Znaczy do około 50 cm na boki. Promyk 363 w tym samym sprzęcie znacznie lepiej. Może ktoś już ostatnio miałem i testował lufy GG i może coś dodać? Jak jest ?

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego Neffos X1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...