Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Trudny wybór...


Recommended Posts

Witam.

 

Ostatnio dużo się naczytałem na temat bycia snajperem z strzelania z ukrycia. Mianowicie chciałbym zakupić replikę karabinu snajperskiego. Na początku mój wybór padł na MB01 Well potem rozważałem kupno JG BAR-10 (ze względu no to ze NOVRITSCH poleca ją dla początkujących) a teraz doszedł jeszcze SNOW WOLF SW-04. Proszę o pomoc w wyborze najbardziej opłacalnej z nich. Jestem także otwarty na inne propozycję...

 

Link to post
Share on other sites

Tak, planowałem zakup elektryka do 500zl jednak miałem szansę postrzelać z g36 jg mojego kolegi z którym się strzelam i szczerzę mówiąc wystrzeliwanie serii kulek nie daje mi satysfakcji i wydaję mi się nierealistyczne więc zrezygnowałem z aeg. Strzelając się z kolegą kilka razy udało mi się zakraść i zastrzelić z mojego agma 003. A więc postanowiłem zostać "snajperem" teraz tylko wybór repliki w którym mam nadzieję, że mi pomożecie...

Link to post
Share on other sites

A to z AEGiem nie można się zakradać? xD Myślę, że raczej tak, jakoś mi się udaje. Teraz, po operacji nawet nie rzucam się w kocioł, bo miąchy jeszcze nie te, za to ze wspomnianym automatem wesoło wycinam całe flanki wroga razem z chłopakami z ekipy :) Do tego seria przydaje się przy strzelaniu przez balistyczne (jak na nasze warunki) listki.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

Wiesz, mnie zdarza się co raz częściej biegać w zestawie viper hood+P90+ kilka magazynków. Walki pozycyjnej na dystans unikam. Zestaw działa bardzo dobrze. Jak chcesz, to flankować/zachodzić/robić rozpoznanie można z czym się chce. A jak mówili przedmówcy, za 500zł to co najwyżej aeg'a można kupić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...