Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 6 months later...

Hmm... Na tym zapamiętywaniu profili najbardziej mi zależało

Chodzi mi o:

- Regulacja rof x-y poprzez przycisk

- Istnienie burst

- Regulacja burst

 

No i drugie pytanie na szybko. Warto dopłacić do Polarstara F1?

Edited by Puloman
Link to post
Share on other sites

Podczas pierwszego uruchomienia trzeba na FCU wybrać z jakim modem ma współpracować.

 

 

W jaki sposób? Miałem fabrycznie FCU ustawione pod Jacka, dużo prostsze i okrojone o zbędne funkcje. Po resecie wskoczyło menu FE. Da się wrócić do uproszczonego?

 

EDIT Dobra, mam. Pozycja FCFE zmienić na FCF1 w dół:)

Edited by Szycha201
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam, jako ze temat jest o Jacku to postanowiłem napisać tutaj tak więc do rzeczy, borykam się z pewnym problemem z FCU a dokładniej jak ustawiam semi na semi i full na semi to strzela oczywiście tylko semi ale jak przestawiam full na full to nadal strzela na semi dopiero załącza sie full jak przestawię oba tryby na full tylko też full załącza się na obu trybach już resetowałem FCU i nic to nie daje i już kończą mi się pomysły może ktoś będzie dysponował większą wiedzą w tej tematyce niż ja i coś doradzi. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

No właśnie i tu jest problem bo na początku działało wszystko wporzadku tylko poprostu ustawiłem na obu trybach semi bo ja używam tylko semi na cqb i poprostu chciałem któregoś dnia przełączyć na full i już nie działało więc to nie może być ta płytka

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...