Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet ASG Elite Force Racegun CO2 - czy dobry do IPSC AA?


Recommended Posts

Przykro mi ale według mnie nie będzie dobry. I śmiem tak twierdzić mimo, że sam nie strzelam AA IPSC :icon_smile:. Juz pomijam ten stały hop up, co z zasady dyskwalifikuje większość takich replik, ale dobra replika do AA IPSC to przede wszystkim taka do której będziesz miał worek części na zawołanie, czyli w polskich warunkach w zasadzie pozostaje ci tylko Tokio Marui Glock 17 lub Tokio Marui Hi-Capa, ewentualnie Glock 17 lub Hi-Capa od WE lub KJW. Przeczytaj ten cały temat (skup się na postach sipapa) i będziesz miał już jakiś ogląd sprawy. Pozdrawiam.

http://forum.wmasg.p...sc#entry2080025

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Myślałem, że udało mi się znaleźć coś co mogłoby zastąpić repliki Tokyo Marui, które są średnio dostępne. W opisie jest, że to replika specjalnie przygotowana pod AA IPSC. No cóż szkoda - w każdym razie jeszcze raz dzięki.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Myślałem, że udało mi się znaleźć coś co mogłoby zastąpić repliki Tokyo Marui, które są średnio dostępne. W opisie jest, że to replika specjalnie przygotowana pod AA IPSC. No cóż szkoda - w każdym razie jeszcze raz dzięki.

Kolega już Ci świetnie wytłumaczył dlaczego ta replika nie nadaje się na dłuzszą metę do zabawy w IPCS AA.

A co dostępności Hi-capy, to proszę-tu masz dostępną i są często w tym sklepie:

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=705

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...