Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SCAR L vs. HK416 [WE]


Recommended Posts

Witajcie,

 

Na dniach zamierzam sprawić sobie pierwszą replikę karabinka GBB (zależy mi na realiźmie i lubię grzebać w replikach). Przeczytałem już spooro wątków i obejrzałem filmów na YT odnośnie obu replik, mam jednak dylemat...

 

1. Z tego co widzę to SCAR ma ok 350fps, natomiast 416 wyciąga spokojnie ponad 400fps... Czy różnica jest rzeczywiście zauważalna?

2. Jak z porównywalnym zasięgiem?

3. Czy któryś ma większą tendencję do syfonowania? Mam wrażenie, że w filmikach SCAR dużo szybciej spada wydajnością przy AUTO.

4, Zależy mi na sprzęcie rozwojowym, z dostępem do części w polsce oraz ogólną bezawaryjnością (oczywiście jak na gbb).

5. Sympatią skłaniam się ku SCAR, natomiast HK416 przynajmniej patrząc na parametry prezentuje się lepiej, czy rzeczywiście tak jest? (rozumiem, że HK ma części wymienne z M4, natomiast ze SCAR to już bywa różnie...)

6. Rozumiem, że same magazynki są wymienne pomiędzy modelami?

 

Chciał bym poznać wasze zdanie, w konfrontacji obu replik, wydając ok 1.5k, nie chciał bym się naciąć...

 

PS. Z tego co widzę, to obecnie chyba tylko Gunfire ma te repliki w ofercie od ręki, chyba że znacie alternatywne (tańsze) źródła zakupu w Polsce...?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...