Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GearBox M190 from KingArms dla AK


Recommended Posts

No właśnie, czy ktoś miał do czynienia z tym kompletnym GearBoxem do AK (ale nie tylko)? Z tego co wyczytałam na zagranicznych forach to użytkownicy są b. zadowoleni jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Czy ktoś z Was miał już możliwość przetestowania go?

 

http://shop.ehobbyasia.com/king-arms-m190-ver-iii-front-wiring-complete-gearbox-for-ak-aeg.html#.V6ip6LiLRdh

 

Druga sprawa to taka, że ostatnio oglądałam w sklepie repliki KA i muszę przyznać, że są bardzo dobrze wykonane zewnętrznie. Zastanawia mnie jednak jakość podzespołów wewnątz. Czy takie repliki są godne polecenia?

Link to post
Share on other sites

Tam jest mapisane M190 a nie SP190. To jest pewna różnica. Swoją drogą kumpel ma M4 A&K i na fabrycznym szkielecie ma 580FPS i nic się nie chce rozpaść a według wielu osób A&K rozpada się od patrzenia na niego.

Ale robiła jakaś mała modyfikacje?

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dokładnie, nie ma żadnej reguły które mówi, że sprężyny oznaczane M są mocniejsze/słabsze od tych oznaczonych SP. Dowolność producenta i tyle. Guarder: sprężyny do elektryków oznaczane SP: zaniżona numeracja. Sprężyny do snajp oznaczane M: zaniżona numeracja.

 

LL: sprężyny do snajp, oznaczane SP: numeracja w normie. Sprężyny do AEG oznaczane M: numeracja w normie.

 

I tak daleji tak dalej. Nie wiem skąd pochodzi ten często powielany na forum mit o jakimkolwiek znaczeniu tych literek. Pewnie z niewiedzy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...