Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Protekor vs Bennon vs Zephyr Z007


Recommended Posts

Witam wszystkich, chciałbym się zapytać które z tych trzech par butów byście najbardziej polecili. Będą używane począwszy od codziennego użytku po chodzenie po lasach, bagnach. Zależy mi na tym aby były w każdym razie wytrzymałe i warte swojej ceny.

- Protektor Grom

- Bennon Grom

- Zephyr Grom Z007

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Posiadam Protektory model Grom od ok. pół roku i jestem bardzo zadowolony podeszwa świetnie sprawdza się na twardych miejskich nawierzchniach ( nie ściera się) na tyranie w lesie i dłuższe marsze też daje radę, a co do bagien to nie wiem bo mam taki dziwny zwyczaj omijania ich ;). Buty na pewno nie nadają się na dłuższe przejścia w terenach górskich, oprócz tego szybko przemakają np. od rosy, ale równie szybko schną przy ogniu. Spokojnie można w nich pomykać przez okrągły rok, aczkolwiek nie ryzykował bym całodniowej wycieczki w kopnym śniegu. Największym plusem jest chyba wygoda i lekkość buta, jeśli chodzi o urbex to będą w sam raz. Mam nadzieję, że pomogłem

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...