Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siema Mam zamiar kupić Sw-04 od snow wolfa dokładniej :http://gunfire.pl/product-pol-1152199641-Replika-karabinu-snajperskiego-SW04-ARMY-z-luneta-i-dwojnogiem-oliwkowa.html

Ale Ta snajperka ma niewiele fps i teraz mam pytanie czy ten zestaw będzie dobry do tej repliki?

http://gunfire.pl/product-eng-1152207653-MB-WELL-tuning-parts.html

Albo kupić jakąś inną snajperke? jak coś dajcie link

Link to post
Share on other sites

Wykazałeś chociaż trochę inwencji twórczej i przeczytałeś inne tematy na forum? Na 100% znajduje się tam odpowiedź na Toje pytanie. Znając życie wyjdzie na to, iż jestem niemiły w stosunku do Ciebie, ale takie same pytania pojawiają się tu codziennie.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

części MB nie za bardzo są kompatybilne z snow wolfem. SW-04 całe jest w standardzie APS 2. Ogólnie to ładowanie takich "śmieciowych" części mija się z celem. Wydasz pieniądze na badziewie które rozpadnie się po kilku-kilkunastu strzałach mając przy tym bardzo mierne osiągi. Niestety Snajperstwo w ASG to coś do czego trzeba być przygotowanym kolejno: 1. Doświadczeniem 2.Doświadczeniem 3. Doświadczeniem 4. Portfelem i (co najważniejsze) 5. Doświadczeniem.

 

Bez tych wymienionych elementów nie polecam zabawy ponieważ przyniesie głównie frustrację i zniechęcenie (a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi). W razie pytań wal do mnie na PW. Sam jestem właścicielem tego wynalazku i jestem w trakcie jego dopieszczania.

 

P.S. W sporcie jestem już od roku 2008 ale konto zakładałem późno :icon_mrgreen:

Edited by Theigar
Link to post
Share on other sites

Ogólnie to ładowanie takich "śmieciowych" części mija się z celem. Wydasz pieniądze na badziewie które rozpadnie się po kilku-kilkunastu strzałach mając przy tym bardzo mierne osiągi.

 

P.S. W sporcie jestem już od roku 2008 ale konto zakładałem późno :icon_mrgreen:

 

Pomijając kwestię kompatybilności zestawu:

 

Te części co podał w linku - tj. zestawy tuningowe firm xxx w ok. 60-150zł są nie do zajechania. W sumie to nie widziałem (i nie słyszałem) o tym by komuś to padło. Stockowo części są z jakiegoś tworzywa sztucznego, te są z aluminium - a działają przy bardzo zbliżonych "siłach". W zasadzie od założenia konta w 2007r. to taki jeden zestaw miałem... i pomimo ogromnego przebiegu oddałem go kumplowi i nadal to to działa ;D. Jedyna wada to, to że są robione na jedno kopyto i o ile zestawy mb01 mają właściwą długość sprężyny, to te z mb03 mają za długie springi w stosunku do długości cylindra (czytaj - szybko traci to ładnych "kilka" fps. No, ale to zabieg celowy - gdyby pasowały tam normalne sprężyny (czytaj snajperskie) to do tych 600fps byłaby to idealna opcja na tuning... a tak to 7mm wewnętrznej szerokości sprawia, że max jaki uzyskamy to te 550-80fps (lufa pdi, dobra komora i smary), ale szybko spadnie (wyniki z Mb01, bo mb03 ma gorzej). O ile pamiętam to Mb01 można dodatkowo tuningować podkładkami pod sprężynę główną, ale radzę to rozkręcać co strzelanie, bo zbija to springa ;(.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...