Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Patent na zawieszenie


Recommended Posts

Czołem!

 

Piszę z pytaniem o typy i sposoby montowania zawieszeń jakich używacie przy kamizelkach taktycznych.

Może coś robię źle, ale klasyczne jednopunktowe zawieszenie lubi się zaczepiać o różne wystające elementy kamizelki... Na jednym szkoleniu podpatrzyłem u panów z BOA jakiś dziwny patent - jakby dwie oddzielne taśmy, jedna podpięta do frontu kamizelki, druga jakimś karabińczykiem czy innym ringiem do tej pierwszej, tak, że broń mogła być swobodnie opuszczona jednocześnie zapewniając swobodę działania, bo ten ring przesuwał się po całej długości pierwszej taśmy (od prawej do lewej).

 

Słyszeliście o czymś takim? Jakie patenty wy stosujecie?

Jeśli gdzieś już pojawił się taki temat, to przepraszam, szukałem, ale widocznie niezbyt dokładnie.

Link to post
Share on other sites

Paczam paczam... I ni cholery nie wiem. Skryci byli panowie, a to jeszcze w podziemiach się działo więc i światła dużo nie było :/

Wszystkie jutubowe recenzje tego zawieszenia są "na gołą klatę", nie znalazłem nikogo, kto by to z kamizelką mocował. No, ale generalnie nie chodzi mi nawet o identyfikację tego co oni tam na sobie mieli, bo bez zdjęć to można gdybać, tylko raczej o wasze rozwiązania. No chyba, że każdy lata w klasyczny sposób i nic nie kombinował z patentami, bo dobrze jest jak jest x)

Link to post
Share on other sites

LRT w zasadzie bazuje na Magpulowskim. Myk pokega na dobrym wyregulowaniu zawieszenia. Ja mam taśmę główną przeplecioną przez lewego comfortpada, daśma boczna leci pod prawą ręką i spina się z oczkiem głównej na klatce, nie jest ciasno, nie jest luźno, nic nie zahacza. Kwestia regulacji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...