Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

plecak i zasobnik


Recommended Posts

Witam,

 

poszukuję plecaka oraz zasobnika z systemem molle do przenoszenia apteczki. Chcę, aby plecak był taki: (mniej więcej), ale ważne żeby miał system molle (max dwa zasobniki chcę na nim przenosić). Czy w ogóle takie plecaki istnieją? Fundusz do 150-200zł. Plecak czasami będę musiał nosić do garnitury, dlatego takie dziwne wymagania.

 

Druga sprawa to zasobnik, na który chcę wydać około 50zł. Mam apteczkę o wymiarach 20x15x15 cm (apteczka Miltec). Apteczkę chcę włożyć do zasobnika, a zasobnik przenosić na plecaku.

 

Jeżeli nie jasno się wyraziłem, chętnie pomogę.

Link to post
Share on other sites

Taki, czyli jaki? Czy że 28l, czy że taki kształt, czy że z takiego materiału, czy że low-profile, czy że taka cena, czy że co w ogóle?

 

Mój typ:

http://www.mysteryra...gunfighter-pack

Jak widać cena w granicach 200, tylko że dolanów :teeth:

 

Powiedzmy sobie wprost, za 150-200zł nie kupisz żadnego porządnego plecaka, a co najwyżej jakieś no-name chińczyki. No chyba, że jakiś cywilny producent zrobił coś z pseudo-palsami co spełnia Twoje wymagania, ale to w sumie też będzie chińczyk, tyle że z metką.

 

Doprecyzuj wymagania, to można czegoś poszukać. Na razie najlepsze co znalazłem, to:

https://www.aliexpre...c3-87bcd0df2ba2

Link to post
Share on other sites

Właśnie, dokładnie o takie coś mi chodzi, szczególnie ta tańsza wersja, jest jak najbardziej ok. Jakieś inne propozycje?

 

Co do wymagań: kolor czarny (w sensie, że gładki kolor), pasy do molle mają być ale mało, wygląd taki, że jak założę go do garnituru do będzie pasował (oczywiście w miarę możliwości). Dobrze by było, żeby miał pas piersiowy, usztywniane plecy. Pojemność, około 30-35l. Chyba to wszystko z wymagań.

 

A coś polecacie odnośnie do tego zasobnika?

Link to post
Share on other sites

Co do zasobnika ty chcesz apteczkę zrywaną czy co? Ma być czarne czy może być zielone bo jak zielone to na gumę przymocuj z boku apteczkę lub przy pomocy shockorda zbuduj kieszeń na nią.

 

Chcesz usztywnione plecy czyli stelaż, pas piersiowy nie wiadomo jak rozbudowany plus do tego pojemność typu 35l takie konstrukcje kosztują przeważnie nie mniej jak 300-400zł.

 

Ewentualnie ku ten 20 litrowy chiński plecak jednak nie płacz, ze się rozpadł bo w sumie nie wiadomo do czego ma być używany.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...