Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jeśli masz G36 od JG to myślę, że wejdzie, ale zastanów się czy jest sens. Lepiej dołożyć parę złotych i złożyć gearbox samemu. Raz, wiesz jakie elementy, jakiej firmy wkladasz, a nie "wzmocnione". Dwa, taki gearbox na pewno będzie lepszej jakości i dłużej wytrzyma.

 

Ja również mam Gienie od JG, ale na pewno bym nie wsadził w nią takiego gotowego GB :)

Link to post
Share on other sites

A co bym musiał wymienić? Sprężyna 130 guardera? Nowe zębatki? Słyszałem, że stockowy gb w gietach nie wytrzymał i popękał. Inni mówili też żeby osiągnąć 450 fps trzba wymieniać prawie wszystko.

 

Dobra, ale nie oszukujemy się, jestem niepełnoletni. A moji rodzice są przeciwni mojemu hobby, i muszę wybierać najprostsze rozwiązania. W mojej okolicy nie ma kto tego zrobić, więc chcę wysłać to do taiwana(za darmo zrobią i gwarancji nie stracę(jeszcze 11miesięcy). Gb v.3 od cymy był by dobry 430 fps na 0.20. Ja nawet średnio wiem co w takim gb sie znajduje, a gotowca wystarczy tylko wstawić i gotowe. Noi o jakąś precke bym się pokusił.

Link to post
Share on other sites

A co bym musiał wymienić? Sprężyna 130 guardera? Nowe zębatki? Słyszałem, że stockowy gb w gietach nie wytrzymał i popękał. Inni mówili też żeby osiągnąć 450 fps trzba wymieniać prawie wszystko.

 

Dobra, ale nie oszukujemy się, jestem niepełnoletni. A moji rodzice są przeciwni mojemu hobby, i muszę wybierać najprostsze rozwiązania. W mojej okolicy nie ma kto tego zrobić, więc chcę wysłać to do taiwana(za darmo zrobią i gwarancji nie stracę(jeszcze 11miesięcy). Gb v.3 od cymy był by dobry 430 fps na 0.20. Ja nawet średnio wiem co w takim gb sie znajduje, a gotowca wystarczy tylko wstawić i gotowe. Noi o jakąś precke bym się pokusił.

 

Włóż gumkę hu czarna systemy, albo zielona g&g, preclufe Guardera lub Systemy (cena połowę niższa niż np promyka, a efekt dość zbliżony), na to daj sprężynę M120 albo SP110, bateria Lipo 7,4V wraz z ładowarką i będziesz zadowolony. Jeśli sam tego nie potrafisz zrobić daj koledze, który już rozbierał GBv3 (i złożył :D) albo poszukaj serwisanta w okolicy. W odpowiednim dziale na forum może kogoś znajdziesz.

Gearbox w G36 od JG jest wytrzymały, powinien spokojnie to uciągnąć.

Na tym zestawie używaj kulek 0,23 lub 0,25, będą latały celnie i wystarczająco daleko.

Z efektów będziesz zadowolony, tylko musisz pamiętać, że fps to nie wszystko :)

 

I jeszcze jedno- im mocniejsza sprężyna na stockowym GB tym szybciej zużyje zawarte w nim stockowe części, także proponuje bez szaleństw, bo koszty mogą szybko wzrosnąć.

Edited by kfiatek
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...