Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy JG082 się nadaję?


Recommended Posts

Mam tego SG552 z linku od ponad roku i sprawuje się dobrze, w stocku zamień baterię na Lipo i gumkę na jakąś porządną i powinno być ok. Chyba że wolisz dłuższą 551 tylko że ma mniej fps.

Aha i uprzedzam że jeśli nie chcesz biegać tylko z hi capami to czeka Cię sprowadzanie mid capów z chin w cenie około 17$ za parę. Na 6 magów wydałem trochę ponad 300zł

Edited by HarrisonJones
Link to post
Share on other sites

A według ciebie lepsza jest od elektrycznego steyra auga a2 https://www.militari...711.xml?cat=121 ? ( nie patrz na cenę)

 

Hey , Według mnie to Aug chyba będzie lepszy na dłuższą mete bo i w tuningu bo można go fajnie wykręcić . Co do Siga jeszcze nie mam go "finalnie zamknięte" więc nie chce być wróżbita maciej a w wątku o Auguście mają ludzie rozmach i dobre tuningi .

w Sigu przy wpakowaniu Lipy 11.1 850 Karabin u mnie Tryb Auto zamienia na Burst ( leci z 10 kul i nic się nie dzieje przy włączonym spuście ) . Polecam zmienić Hopke na jakąś porządną . ja wstawiłem też Guardera 120 .

Zasieg ( stocka ) mierzyłem Miarką na działce w dniu bez wiatru celem była płyta regipsowa 100x50mm

0.25 G@G = zasięg całkowity 65 metrów , a skuteczny 55metrów .

 

Zapraszam do tematu o Sigu tam jest więcej informacji .

Link to post
Share on other sites

Mam tego SG552 z linku od ponad roku i sprawuje się dobrze, w stocku zamień baterię na Lipo i gumkę na jakąś porządną i powinno być ok. Chyba że wolisz dłuższą 551 tylko że ma mniej fps.

Aha i uprzedzam że jeśli nie chcesz biegać tylko z hi capami to czeka Cię sprowadzanie mid capów z chin w cenie około 17$ za parę. Na 6 magów wydałem trochę ponad 300zł

Helios a tak trudno jest zajrzeć do działu technicznego i poczytać o interesujących cię replikach.

Jeżeli się nie ogarnia forum i jest to jedyne forum na jakim jesteś to tak nie jest to takie proste poza tym pytam się o rekomendację dla początkującego.

 

Mam tego SG552 z linku od ponad roku i sprawuje się dobrze, w stocku zamień baterię na Lipo i gumkę na jakąś porządną i powinno być ok. Chyba że wolisz dłuższą 551 tylko że ma mniej fps.

Aha i uprzedzam że jeśli nie chcesz biegać tylko z hi capami to czeka Cię sprowadzanie mid capów z chin w cenie około 17$ za parę. Na 6 magów wydałem trochę ponad 300zł

Czyli nadal się nie zepsuł. Widziałem jak opowiadałeś o tej replice na innym temacie. Sg 551 i 552 ma tyle same fpsów przynajmniej tak jest napisane na stronach na których zamierzałem kupić. Chyba wybiorę s551 bo ma blowback :P
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...