Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adam11373 - kłamca i mitoman


Recommended Posts

radzę uważać na Adama Rz. *link usunięty*

na WMASG adam11373 (http://wmasg.pl/pl/profil/show/185949)

 

 

 

dnia 5 października odezwał się do mnie na WMASG - chciał kupić chwyt do AK.

 

Poprosił o dodatkowe zdjęcia na mail: arzasa@onet.eu.

 

 

 

Dosłałem fotki, z chwytu zrezygnował, ale powiedział, że chętnie weźmie rączkę przeładowania. Poprosił o wysyłkę za pobraniem.

 

paczkę nadałem, po tygodniu sprawdziłem - została awizowana.

 

 

 

napisałem więc do niego na wmasgu i mailu - bez odzewu.

 

znalazłem go również na FB.

 

 

 

zaproponowałem, że jeżeli się rozmyślił, to możemy zrobić tak, że odbierze przesyłkę, poda mi numer konta, odeśle ją najtańszym lisem, a ja przeleję mu kasę z powrotem, dzięki czemu nie zapłacę za powrót paki kolejnych ~18 zł i będę mniej stratny.

 

 

 

odpisał po dwóch dniach, że nie rozmyślił się i na dniach odbierze paczkę, bo sam miał taką sytuację, że ktoś mu nie odebrał i zwodził go przez dwa tygodnie. cytat: "A najlepsze, że gość mi pisze,ze jutro pojedzie odebrać codziennie :icon_biggrin:".

 

uwierzyłem.

 

 

 

po dwóch dniach zadzwoniłem do niego - zero odzewu. na FB również przestał odpisywać.

 

zadzwoniłem więc z innego numeru - odebrał od razu. Spytałem o paczkę - powiedział, że właśnie jest na poczcie i odbiera pakę.

 

 

 

jak się domyślacie, nie zrobił tego.

 

po dwóch dniach sam się odezwał i zaproponował, że po prostu przeleje mi te 4 dychy, bo nie zdąży odebrać paki.

 

Oczywiście tego nie zrobił.

 

Następnie poszło już klasycznie - usunął mnie ze znajomych, przestał odpisywać. przelewu nie wykonał.

 

 

 

Radzę uważać na jakiekolwiek kontakty z nim, gdyż jest kłamcą i mitomanem.

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Również miałem styczność z tym pajacem.

 

Wystawiałem na fejsowych grupkach Five-seveNa od Marushina po dobrej cenie. W poniedziałek powiedział że bardzo chętnie go weźmie, tylko musi się zastanowić, bo skradziono mu replikę AK, też o tym głośno było na fejsbukach.

 

Na następny dzień (wtorek) napisał, że się zdecydował i bierze i prosi o dane do przelewu. Wysłałem mu numer konta itd., napisał, że jutro (środa) pójdzie zrobić przelew, bo jest zmęczony i się pokłócił z kobietą.

Trochę się zdziwiłem, że dlaczego pójdzie, no ale może nie ma konta i chce przez pocztę robić albo tradycyjny przelew. Miał zrobić to po południu, więc kasy spodziewałem się w czwartek. Replika była już spakowana, wszystko gotowe, no ale pieniędzy nie ma.

 

Pisałem do niego - wiadomości docierały, ale on nie odczytywał.

Pisałem SMS, bo podał swój numer telefonu - zero odpowiedzi.

Dzwoniłem - nie odbierał.

 

Ogólnie wstrzymał mi sprzedaż na tydzień, a ja odmówiłem przez to dwóm kupcom i męczyłem się jeszcze półtora tygodnia ze sprzedaniem pięć-siódemki.

 

Nie polecam gościa.

Link to post
Share on other sites

Mam tego użytkownika również na forum podkarpackim, kładę spory nacisk na przedstawienie się przed pełną aktywacją, więc mam kilka informacji do porównania, osoba się zgadza, jego nick to Adam1137

 

 

Takie zachowania przy transakcjach na forum należy tępić. Dostał warna na drugim forum, z prośbą o wyjaśnienie sytuacji z Lesiem - jak nie wyjaśni sprawy to wylatuje z forum.

 

Swoją drogą środowisko rzeszowskie, jest dosyć drażliwe jeśli chodzi o oszustów, po złej sławie tego grubaska który wałki kręcił na początku roku, to kolejnemu lawirantowi na najbliższej strzelance na której się pojawi, zrobią mu pewnie jesień średniowiecza...

Link to post
Share on other sites

No to mu sie wystawiłeś jak dziecko jeżeli gość będzie chciał to może Cię teraz pozwać.

 

 

 

[edit]

Powyższy post ukryty do wyjaśnienia.

K2

 

Za co może go pozwać? Przecież sam udostępnił swoje ryło i dane w internecie.

 

EDIT:

a, kolega z Rzeszowa, najpewniej znajomy Adasia :)

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wrzucił na komis SWD z Mancraftem na obie grup-y ASG w Rzeszowie. Odpowiednio skomentowałem i mam nadzieję, że już sie nie pojawi.

Treść ogłoszenia "Chce ktoś przygarnąć SVD z mancraftem?

Sprzedam za 1300zl bo OC wzywa. Komora airsoft pro, dorzucam precke 6.02 650mm, replika chodzi super i jest bardzo celna. W zestawie z luneta i montażem, butla oraz wszystkimi akcesoriami, 3 lagi w zestawie. Pilna sprawa"

Link to post
Share on other sites

Wrzucił na komis SWD z Mancraftem na obie grup-y ASG w Rzeszowie. Odpowiednio skomentowałem i mam nadzieję, że już sie nie pojawi.

Treść ogłoszenia "[font=Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif"Chce ktoś przygarnąć SVD z mancraftem?/span/span

span style="color: #1D2129"span style="font-family: Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]Sprzedam za 1300zl bo OC wzywa. Komora airsoft pro, dorzucam precke 6.02 650mm, replika chodzi super i jest bardzo celna. W zestawie z luneta i montażem, butla oraz wszystkimi akcesoriami, 3 lagi w zestawie. Pilna sprawa" [/font]

 

Dzięki wielkie, zawsze to jakiś sposób wywarcia presji.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Podejrzewam, że wszystko utknęło w martwym punkcie. Gość jest jakiś taki śliski i jest głęboko przekonany o słuszności swoich (abstrakcyjnych?) racji - bo jemu replikę ukradli więc już tej części nie potrzebował to i nie zapłacił za nią. Logiczne, nie?>

Link to post
Share on other sites

Lesiu, z czystej ciekawości, jak zakończył się spór z tym użytkownikiem?

 

Zakończył się kolejnymi porcjami kłamstw z jego strony - chłopiec może mieć spore problemy z percepcją otaczającej go rzeczywistości.

 

Podejrzewam, że wszystko utknęło w martwym punkcie. Gość jest jakiś taki śliski i jest głęboko przekonany o słuszności swoich (abstrakcyjnych?) racji - bo jemu replikę ukradli więc już tej części nie potrzebował to i nie zapłacił za nią. Logiczne, nie?>

 

Problem polega na tym, że tę część kupił już po kradzieży repliki. nawet prosił mnie o pomoc w jej poszukiwaniach już po tym, jak wysłałem przedmiot.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Czemu pousuwano linki do fb? To chyba nie jest naruszenie ochrony danych osobowych skoro ktoś sam te dane upublicznił.

kamilgrau, prawdopodobnie przydupas winowajcy, już mnie raz straszył pozwem za ujawnienie jawnych danych.

W Rzeszowie o chłopaczku w zasadzie słuch zaginął. Nie strzela się, nikt ze środowiska go nie widuje.

Ogólnie kwota jest zbyt niska, żeby mu prawnie coś konkretnie koło pióra zrobić. Pozostaje przeboleć stratę i kolesia zbanować na forum. Nie wiem jak tam na ryjbuku, bo brzydzę się i nie posiadam.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie jest to takie proste :-( Tam udostępnił i nie musi się godzić na rozpowszechnianie tego tutaj.

To samo podał na forum podkarpackim w temacie: przedstaw się, który jest jawny i widoczny bez konieczności logowania.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie jest to takie proste :-( Tam udostępnił i nie musi się godzić na rozpowszechnianie tego tutaj.

 

Ale pewni jesteście? Bo przecież nikt nie kopiuje danych z fb tylko zamieszcza do nich link, jak koleś chce to może je usunąć z fejsa, to i link przestanie działać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ale pewni jesteście? Bo przecież nikt nie kopiuje danych z fb tylko zamieszcza do nich link, jak koleś chce to może je usunąć z fejsa, to i link przestanie działać.

 

Problem w tym, że to jest kwestia dyskusyjna. Proszę o zakończenie OT.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...