Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASH "MONTE CASSINO" 26-28.05.2017


Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wypraszam sobie! Ja barw Imperium nie zmieniam.

 

Jedyny rodzynek w ciescie sie odezwal :icon_smile:

 

Harry, marudzisz, a przecież masz brytyjski szpej!

 

Mam, ale lubie biegac w wiekszej grupie zawsze, a jak na razie to z Brytolami i Polakami slabiutko...

Dominik i Cortez, jak zmienicie swoje przydzialy na SAS, to dobijam do was. Jedenego Denisona moglbym pozyczyc.

Edited by historian1970
Link to post
Share on other sites

Jedyny rodzynek w ciescie sie odezwal :icon_smile:

(...)

Generał Alexander był tylko jeden :V

A tak swoją drogą - sami specjalsi, uberkomandosi, spadochroniarze, tylko zwykłej piechoty ni ma komu robić.

jakbyś założył BD to by Was było z Cortesem dwóch, a to pociągnie za sobą następnych. Podejrzewam, że Janik będzie następny, a i jeszcze paru innych się wcieli w polskich wojaków, więc trzeba świecić przykładem i motywować, a nie. Do gry jeszcze ponad pół roku.

Link to post
Share on other sites

Harry, rozumiem, że w kupie czujesz się lepiej, ale jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy.

 

Na Narviku, byłem jedyny stylizowany na Polaka (Strzelca Podhalanskiego). I byłem z tego dumny. A gdy wypadłem na trzech "Niemców"( z których jednego ustrzeliłem) i dostałem serię po brzuchu, to było mi miło jak usłyszałem: o k... zabilismy Polaka!

Teraz też będę zadowolony, nawet jak tylko ja jedyny będę mieć orła na hełmie. A jak przyjadą koledzy ze Słowacji i Czech, to zobaczą, że pamiętamy, że o Monte Cassino walczyli też Polacy (a przynajmniej, że ja pamiętam).

Link to post
Share on other sites

(...)

Na Narviku, byłem jedyny stylizowany na Polaka (Strzelca Podhalanskiego). I byłem z tego dumny. (...)

A nie nie Roberto, Kolba i Świeżak tez nosili pod Narwikiem barwy Podhalańczyków.

 

A co do umundurowania II KP możliwości jest miliard: battledressy, khaki drille, denimy, swetry. Co kto lubi.

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście. Nawet komuś pożyczyłem beret z orzełkiem. I chyba Janik też był za Polaka.

 

Pod koniec maja może być cieplo, więc dobrym rozwiazaniem byłby denim, albo spodnie od BD i koszula. Może nawet zamiast spodni szorty?

Edited by Cortes
Link to post
Share on other sites

Ja też dopisuję się do listy:

 

Alianci:

1. Wish 101AB

2. Cortes 2 Korpus Polski

3. Domino - brytyjska 78 Dywizja Piechoty.

4. Kuba - 2nd US ID

5. Matt Baker - 101AB

6. Penelopa - 101AB

7. Monika - 101AB

8. Michał - 82 ze "zdobycznym" Mg-34 - chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko ;D

9. Kolba 101 AB

10. Renifer 101 AB

11. Harry - 82 AB raczej

12. Pit - 2KP

 

Oś:

1. Bladek Wehrmacht

2. Christian Hartmann Wehrmacht (+moze i ze dwie osoby jeszcze z Koszalina)

3.Ahmed 1st Parachute Division

4. Sepp. Jak mawiał Witold Śruta "Tu raczej niespodzianki nie będzie" - przybędę jak Spadak z 1. FJD

Link to post
Share on other sites

Hunter, twoja inwencja twórcza jest nieograniczona, więc proponuję ci stylizację na Wojtka!

Ciiiiiiiiiiiiiii...... coś w trawie piszczy. Są pewne koncepcje.

 

A co do munduru, to swojego spadaka pożyczam koledze a sam mam stylizację po imprezie El Alamein.

Cortez lub Domin jak bylibyście byli mili użyczyć jak nie kupię jakiś Brytyjski chociaż pasek lub coś .

Beret skombinuję z Polskim orzełkiem i ja się stylizuję jako org na gen. Andersa.

Link to post
Share on other sites

Ok, dołączam do Imperium jako Polak lub brytol.

 

Alianci:

1. Wish 101AB

2. Cortes 2 Korpus Polski

3. Domino - brytyjska 78 Dywizja Piechoty.

4. Kuba - 2nd US ID

5. Matt Baker - 101AB

6. Penelopa - 101AB

7. Monika - 101AB

8. Michał - 82 ze "zdobycznym" Mg-34 - chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko ;D

9. Kolba 101 AB

10. Renifer 101 AB

11. Harry - 82 AB raczej

12. Pit - 2KP

13. Mareq

 

Oś:

1. Bladek Wehrmacht

2. Christian Hartmann Wehrmacht (+moze i ze dwie osoby jeszcze z Koszalina)

3.Ahmed 1st Parachute Division

4. Sepp. Jak mawiał Witold Śruta "Tu raczej niespodzianki nie będzie" - przybędę jak Spadak z 1. FJD

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

(...)

Cortez lub Domin jak bylibyście byli mili użyczyć jak nie kupię jakiś Brytyjski chociaż pasek lub coś .

Beret skombinuję z Polskim orzełkiem i ja się stylizuję jako org na gen. Andersa.

Się da się zrobi. Jak chcesz mogę Ci odłożyć jeden brytyjski pas główny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...