Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Łożyska ślizgowe do MP7


Recommended Posts

Witam,

 

Przeszukałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie, więc założyłem osobny temat. Chodzi mi o łożyska do gearboxa MP7. Posiadam R4 Well który w stocku ma łożyska ślizgowe z tworzywa. Ponieważ chcę trochę 'dopieścić' tą replikę to jednym z planowanych zabiegów jest wymiana łożysk. Kupiłem stalowe łożyska ślizgowe SHS 6mm. Problem w tym, że średnica zewnętrzna łożyska się zgadza, ale wewnętrzna jest minimalnie za duża w porównaniu do mocowania zębatki. Efekt jest taki, że jest niecały 1mm luzu po zamontowaniu łożysk. I teraz pytanie, czy da się coś z tym zrobić? Próbowałem coś wymyślić, ale nie przychodzi mi do głowy żaden sensowny sposób. Łożyska Laylaxa do tej repliki są koszmarnie drogie, więc liczyłem na to, że uda się standardowe 6mm jakoś przystosować. Czy ktoś miał podobne doświadczenia, lub wie w jaki sposób zmniejszyć średnicę otworu na mocowanie zębatki tak, żeby to miało sens (w sensie, żeby był zysk względem stockowych łożysk z tworzywa)? Będę wdzieczny za wszelkie rady i sugestie.

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Nie da sie przystosowac standardowych lozysk.

Mp7 ma wlasny standard.

Zreszta metalowe laylaxa do wella tez niezbyt pasuja - maja za duza srednice.

Stockowe plastikowe lozyska spokojnie wytrzymaja cokolwiek wsadzisz do repliki - najpierw padna zebatki bo one sa najslabsze.

Ogolnie mam 3 komplety lozysk do mp7 w tym jedne metalowe wiec wiem co mowie ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...