Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Redox Alpha V2 combo- zmowa cenowa w kilku sklepach?...


Recommended Posts

Patrzyłem dzisiaj na ładowarkę Redoxa Alpha V2 z zasilaczem. Na kilku stronach są one w tych samych cenach: gunfire, azteko, redberet oferują po 124,22PLN, deltashop równe 124PLN. Sprawdziłem jeszcze na jar-mix, taniemilitaria, militaria, cytadela-asg, specshop, zbrojownia, taiwangun, taktyczny, 4airsoft, topguns. Tam albo nie mają w ofercie (w większości) albo powyżej podanych wyżej kwot. Jakoś nie chce mi się w taki zbieg okoliczności wierzyć, że te sklepy mają takie same koszty, ceny zakupu i narzuty dające takie same ceny...

Link to post
Share on other sites

Ja mam ładowarkę, chciałem kumplowi pokazać i poszukałem na kilku stronach asg. To, że się zaopatrują u jednego importera to jedno ale jak wspomniałem wcześniej- nie dowierzam w identyczną strukturę kosztów, narzutów etc. Co do grosza w trzech sklepach? Chyba, że obserwują jak ma konkurencja i dopasowują ceny do tego samego poziomu. Ale co do grosza?... Dziwne.

Link to post
Share on other sites

Widać nigdy nic nie handlowałeś.

I co wedlug ciebie daje zmowa cenowa jezeli masz pelno takich samych produktów w innych sklepach z innej branzy, allegro itp...

Powiem ci tak - na allegro jezeli nie mam ceny takiej samej jak konkurencja co do grosza albo nizszej - to sprzedam 90 % mniej.

Na ebay jest inaczej - tam ludzie az tak nie patrza na cene.

Ale jestesmy w polsce ... tu sie nie walczy obsługą klienta albo marka - tylko ceną.

Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem po co chcesz kupić ładowarkę w sklepie asg i przepłacić :D

W sklepach modelarskich ZESTAW, tak, zestaw ładowarka i zasilacz plus jeszcze czujnik temperatury jest za 105zł :)

 

Co do cen - cenę dostosowujesz do konkurencji. Niestety w Polsce działa zasada cebuli - aby taniej, aby sprzedać, w dupie mieć potem serwis gwarancyjny. Parę lat temu, narzuty na rzeczy takie hobbystyczne były dobre, można było z tego żyć i rozwijać biznes, obecnie ledwo wiąże się koniec z końcem...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...