Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Więc tak. Próba zrobienia własnego gwintu na szkielecie v3 zakończyła się porażką, więc stwierdziłem, że się za to nie zabieram i chcę kupić nowy szkielet z tym, że będę bardziej na niego uważać. A więc tak, aktualnie panuje deficyt szkieletów v3, co mnie strasznie boli, bo jak są, to po miliun piniendzy. (Zamierzone). Ogólnie replika, to Sucz od E&L i pytanie czy ten szkielet od LCT będzie pasować. Z bólem serca bym go kupił, aczkolwiek aż tak mi na nim nie zależy, bo to ma być replika do CQB. A dokładniej dwie repliki. Drugi szkielet jaki znalazłem, to ten od JG. O Bogowie! Na Jarmixie jeszcze dostępny. Tylko czy on będzie pasować i do korpusu Suczy od Boyi, no i do tego od E&L. Domyślam się, że jakościowo, to jest jak szkielet od Boyca. Więc proszę o rychłą pomoc, bo muszę to poskładać przed tą niedzielą. A przynajmniej dobrze by było. :D

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jakbym mial kupowac gearbox ... i sie nawet nad tym zastanawiam to bralbym ten:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_159_508&products_id=14986&name=Arma_Tech_-_Szkielet_gearboxa_MSW_-_Ver.3_-_8_mm_-_Tyl_-_APGC002

Jedyny minus ze nie ma lozysk w komplecie - ale od razu masz mikrostyk, system szybkiej wymiany sprezyny i mozesz wlozyc lozyska kulkowe 8mm (ktore sa duzo solidniejsze niz kulki 6 czy 7 mm).

 

Czy bedzie pasowac idealnie - to juz musisz sam sprawdzic.

dotyczy to kazdego gearboxa ...

JG bym tak nie potepial jak checsz tanio - jak beda nadlewki to popracujesz pilnikiem i bedzie dobrze ;p

Link to post
Share on other sites

Prowadnicę mam, z tym, że tutaj pewnie jest z czterema skrzydełkami. Mimo to, z tym mikrostykiem bym się obawiał trochę. No i sama marka taka nie zaciekawa.

Na chwilę obecną zakupiłem używkę King Armsa od Nitro, więc na razie jedna replika uratowana. Teraz muszę pomyśleć nad jakimś, by wrzucić w Boyi. Może ten od JG, bo pomimo tych niedoróbek i tak ma być słaba sprężyna.

Link to post
Share on other sites

Pod CQB plastikowa prowadnica jest problemem ? O.o

Mikrostyk - ja w kazdej replice mam mosfet wiec mikrostyk jest lepszy niz blaszki - zreszta w fn2000 sam robilem mikrostyk i dziala fajnie.

Narazie sie zastanawiam - mam dwa augi wiec system wymiany sprezyny mi srednio potrzebny - ja po prostu zmieniam dolne body z gearboxem :)

Gdyby nie to napewno bym zainwestowal w gearbox z wymiana.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...