Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

POMOCY ! RETRO ARMS QSC CNC V2


Recommended Posts

Zebatki shs 100:300, tłok shs metal szczęka, głowica cylindra dysza cylinder i głowica tłoka nie wiem dokładnie, głowica cylindra oraz głowica tłoka z zestawu wyciszonego wygląda na normalną średnice dysza uszczelniona alu, cylinder typ 2. Do tego spust retro arms alu, mosfet nano ssr.

Nie składałem tego gb, gb taki kupiłem a więc nie znam marki wszystkich części. Tylko rozebrałem w celu sprawdzenia wszystkiego i wszystko wyglądało ok. Na razie wszystko w częściach bo czekam za m130 guardera i silnikiem.

Składasz gb od zera?

Link to post
Share on other sites

M140 guardera? Na auto nie za mocne będzie? Jeśli chcesz tam taką sprężynę to zębatki bym dał np takie jak moje (w innej replice też posiadam i śmigają na m160 guardera na singlu) tłok z metal szczęką oraz porządną gowice tłoka. Mosfet też by się przydał bo zapewne będzie użytkowane na lipo 11,1. Jak chcesz dokładne info na temat konkretych części to warto odwiedzić inne działy na forum.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

M130 nie jest równe M130. Wszystko zależy od marki. SP130 Guarder powinna dać około 500-510fps.

 

Co do szkieletu - pasuje do większości body, czasem po małym szlifie. Ale nie to jest istotne. Istotne jest to czy siedzi osiowo. Nie, nie siedzi w żadnym body w jakim te szkielety montowałem - specna, boyi, evolution airsoft, g&p, g&g, VFC.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...