Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowe modele M4/AR-15 produkcji Cyma i Taiwangun.


Recommended Posts

Dla niekumatych - znal to stop aluminium. Można się rozejść.

 

Panie Adminie kochany... :

 

Specyfikacja:

· 11,5 calowa lekka lufa z aluminium, z lufą wewnętrzną o średnicy 6,08mm i długości 290mm. Możliwe jest przyłączenie atrapy tłumika dźwięku.

· 10 calowe łoże w systemie Key-Mod z szynami montażowymi Picatinny wykonane z aluminium

· komora zamkowa z szyną montażową Picatinny wykonana z aluminium

· komora spustowa wykonana z aluminium, z 6-pozycyjna regulowaną kolbą

Link to post
Share on other sites
Komora zamkowa, komora spustowa, prowadnica kolby, lufa z częściami lufy, przełącznik rodzaju ognia, zatrzask zamka, zatrzask magazynka, spust, rękojeść przeładowania oraz przyrządy celownicze wykonane zostały z stopów aluminium,

 

To nie pierwszy raz u krakmana, kiedy zwykły znal jest określany jako "aluminium", także elo. Nie wiem zresztą czego ty się spodziewasz za kwotę porównywalną do korpusu Madbulla.

Link to post
Share on other sites

Panowie, widzę, że wywołałem jakieś niezdrowe poruszenie. Wszystko o czym wspominacie jest oczywiste. Po prostu większość sklepów przy lepszych stopach/materiałach korpusów m4/ar-15 podaje w opisie: aluminium, a przy znalowych: metal albo właśnie znal. Po prostu zdziwiłem się gdy zobaczyłem ten nowy model cm/pj, bo z tego co pamiętam krakmani zawsze w opisach używali nazewnictwa znalowego. Może po prostu coś się pozmieniało a dawno tam nie zaglądałem.

Edited by Punishment
Link to post
Share on other sites

 

 

Panowie, widzę, że wywołałem jakieś niezdrowe poruszenie. Wszystko o czym wspominacie jest oczywiste. Po prostu większość sklepów przy lepszych stopach/materiałach korpusów m4/ar-15 podaje w opisie: aluminium, a przy znalowych: metal albo właśnie znal. Po prostu zdziwiłem się gdy zobaczyłem ten nowy model cm/pj, bo z tego co pamiętam krakmani zawsze w opisach używali nazewnictwa znalowego. Może po prostu coś się pozmieniało a dawno tam nie zaglądałem.

 

Już przy okazji premiery bodajże swd AEG cymy były wałkowane kwestie aluminium w opisie, także nie jest to nowa sprawa.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

I już coś wiadomo więcej na temat tej repliki?

Chce sobie właśnie kupić emke i w sklepie mi ją polecono. Na zewnątrz wygląda porządnie, nic się nie rusza ( oprócz koleby leciutko), potrząsałem tym i nic ale nie wiem tylko jeszcze jak z magazynkiem bo akurat był wyjęty.

Do wymiany na start podobno tylko gumka, kable niskooporowe czy coś.

W tej cenie można kupić jeszcze lone star border patrol od EA http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&products_id=2004 i nie wiem na którą się zdecydować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...