Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szkielet V3 z QSC "Begadi" standard


Recommended Posts

Witam

Zakupiłem sobie ostatnio ten szkielet: http://begadishop.eu...roducts_id=7924

z zamiarem wrzucenia do swojej giety złożonej na 450-460fps w której obecnie z JG pozostał tylko szkielet (radzi sobie bardzo dobrze nawet przy -17*C) ale brakuje mi możliwości szybkiej wymiany springa stąd wybór padł na ten powyżej, do wybor miałem jeszcze retro armasa ale cena.. no i jakiś od army ale na mikrostykach i plastikowa prowadnicą, a zależało mi na stalowej i standardowej kostce stykowej.

 

Dziś przyszedł i pierwsze wrażenia dobre.. ładny, błyszczący brak jakichś rzucających się bardzo w oczy nadlewek itp. W środku sporo płaskiej powierzchni. A żeby nie było tak różowo znalazłem konkretną wadę mój egzemplarz ma niestety na górnym łączeniu listwy szczelinę.. z 1mm ale jest. Teoretycznie nie powinna mieć wpływu na pracę, w innych miejscach obie połówki ładnie się łączą.

Dodatkowo musiałem podpiłować prowadnice springa gdyż jej skrzydełka były za szerokie i nie chciały się blokować w zatrzaskach. Po zabawie pilnikiem wszystko pasuje, tylko lekko się gibocze góra/dół sprawdzę czy to nie będzie blokować springa.. jak tak to zablokuje prowadnice śrubą z szerokim kołnierzem gdyż wewnątrz ma gwint na nią. gdy tylko przyjdą łożyska dam znać jak idzie przeszczep czy wszystko pasuje itp.

 

A w ogóle ktoś jeszcze ma ten gb i może się podzielić swoją opinią?

Link to post
Share on other sites

Wygląda na ten sam tylko jest prowadnica kompozytowa tutaj oraz mikro przełącznik ma.

A wracając do szkieletu to... porażka... nie pasuje, szkielety JG mają taki dodatkowy kołnierzyk na zakładanie mocowania do body, a ten nie ma, trudno się mówi ;/

Link to post
Share on other sites

Chodzi o ta aby szkielet miał tą tulejke/kołnierzyk zaznaczoną na zdjęciu, większość szkieletów ma w tym miejscu tylko otwór i płaską powierzchnię a jest to element montażowy do mocowania gb g36 w body od JG

 

https://photos.google.com/share/AF1QipN7Ee48DHcMqOCzl6lAx5Xo-A4zXREB9pS4wOXWYY2dN-y9GDsOoDm5pc1_9wY4Fw?key=X092RDl2Tk9kS095ZFNZSGVPOFVQc05HQmpSRk9B

Edited by Simur
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...